Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

05.07.2016

Pasākums-Grupa „Laika Suns” uzstāsies Valmiermuižā

Piektdien, 8. jūlijā plkst. 21.00 Valmiermuižas klēts pagalmu pieskandinās Latvijas grupa „Laika Suns”, atklājot pirmo no šī gada Dzīvās mūzikas koncertvakariem.

Koncertvakaru sezonu Valmiermuižā uzsāks viena no spēcīgākajām latviešu grupām – „Laika Suns” ir apvienība no Rīgas un ir vienīgais Latvijas indie zelta fonda – grupa „Mofo” un „Pienvedēja Piedzīvojumi” – legālais mantinieks. Grupas sastāvā muzicē četri vīri no Rīgas – Arnis Račinskis, Pēteris Lunde, Kārlis Josts un Elvijs Pārpucis, kas brīvi sakausē melodijas ar skaļām ģitārām zem grūvīgiem hip-hopa un „Led Zeppelin” ritmiem.

Kā saka paši grupas dalībnieki, rokenrols ir kā labs draugs vasaras vakariem. Pašiem sanāk aktīvāko gada laiku – jūliju, pavadīt brīvā dabā, kas iet roku rokā ar viņu radīto mūziku. Mūziķiem Valmiermuiža asociējas ar gardo alu – tā patērēšana esot visnotaļ sociāla lieta. Alus ir kā neatņemama sastāvdaļa vasaras vakariem, jo tas veldzē pēc karstās dienas. 

Pie apvāršņiem grupa parādījās 2013. gadā, kopš tā laika izlaisti divi albumi „Nakts Karalis” un „Gaismas lādiņš”. Koncertā varēs dzirdēt gan dziesmas no šiem albumiem, gan jaunākos skaņdarbus, piemēram, „Viktors + Nora”, kas pavisam nesen iekarojis klausītāju sirdis.

Lietus gadījumā koncerts notiks Valmiermuižas klētī līdzās alus darītavai. 

Nākamie koncertvakari:
15. jūlijs – „Ceļojošais mūzikas un mākslas festivāls Vadātājs”
22. jūlijs – dziesminieks Kārlis Kazāks ar grupu
29. jūlijs – dziesmas un dzejas no Jaunā Rīgas teātra izrādes „Latviešu mīlestība”

Ieeja bez maksas.

Sabīne Vandāna

  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts