Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

18.06.2015

Parakstīts līgums ar Ķīnas pilsētu Ninbo par sadarbību tūrisma jomā

No 8. līdz 12. jūnijam Džedzjanas provinces galvaspilsētā Ninbo norisinājās pirmā Ķīnas un Centrāleiropas un Austrumeiropas (CAE) valstu Investīciju un tirdzniecības izstāde “Ningbo China-CEEC Investment and Trade Expo 2015”Tās laikā 10. jūnijā notika Ķīnas un CAE valstu tūrisma sadarbības un apmaiņas konference, kurā Ķīnas uzņēmumi iepazinās ar tūrisma iespējām Latvijā un tika parakstīts sadarbības līgums starp Ninbo Tūrisma aģentūru un Latvijas Tūrisma attīstības valsts aģentūru (TAVA).

Līgumslēdzējpuses apņemas attīstīt sadarbību tūrisma jomā: veicināt tūristu plūsmas pieaugumu, izplatīt informāciju par partneru piedāvājumu pašmāju tūrisma aģentūrās, viesnīcās, informācijas centros un plašsaziņas līdzekļos, apmainīties ar resursiem un pieredzi. Ar TAVA pilnvarojumu līgumu parakstīja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pagaidu pārstāvniecības Šanhajā, Ķīnā vadītājs Kaspars Rožkalns.

Investīciju un tirdzniecības izstādes “Ningbo China-CEEC Investment and Trade Expo 2015” mērķis bija veicināt 16 CAE valstu un Ķīnas sadarbību investīciju un tirdzniecības jomā. Sarīkojuma programmā notika Ķīnas-CAE valstu preču izstāde, investīciju seminārs, tūrisma konference, kā arī kultūras un mākslas apmaiņas pasākumi.

Visu izstādes laiku darbojās Latvijas nacionālais stends, kurā bija pārstāvēti deviņi Latvijas pārtikas uzņēmumi, to vidū šprotu, sieru, cepumu, maizes un saldumu ražotāji.

Ninbo izstādes kultūras programmā Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja amatnieki demonstrēja savu amata prasmi dzintara apstrādē un rotu izgatavošanā, savukārt kultūras centrā varēja noskatīties dokumentālo filmu „Planēta Dzintars”.

Inta Briede

 

  

Vēl ziņas

Birštonas kūrorts karantīnas laikā piedāvā apvienot attālināto darbu un atpūtu
Liepājas uzņēmums “Tiamo grupa” atver vēl vienu Čili Pizza Rīgā
Uzturs ārpus mājas un maltīšu regularitāte – pētījumā noskaidroti galvenie bērnu uztura izaicinājumi
Latvijā radīts rets džins – smiltsērkšķu Cross Keys Gin
Pagarināts eko programmas termiņš: iedzīvotājiem iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts