Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

06.12.2011

Par IFL 2011 čempionu kļūst Tom Dyer

Šā gada 3.decembrī, Varšavā, klubā ‘’1500m2 CLUB'' norisinājās konkurss Independent Flair League Grand Final 2011, kurā bija iespēja apbrīnot pasaules labākos flair bārmeņus, tādus kā Tom Dyer, Rodrigo Delpech, Tomek Malek, Marek Posłuszny, Bruno Vanzan, Gianluigi Bosco, Danny Bakiev, Alex Searle un citus. Protams, ka turējām īkšķus arī par mūsējiem Ivaru Rutkovski un Mārtiņu Rozenvaldu.

Pa dienu norisinājās kvalifikācija, pēc kuras tika noskaidroti tie 10 labākie, kas piedalīsies finālā. Kopumā bija 22 bārmeņi un Bartending.lv klubā ieradās brīdī, kad bija nostartējuši 10 bārmeņi. Vieni no pēdējiem uz skatuves kāpa Mārtiņš un Ivars, kuri bija apņēmības pilni darīt visu, lai iekļūtu finālā, taču daudzie kritieni šoreiz liedza ieņemt augstas vietas.
Finālā iekļuva: 1. Tomek Malek, 2.Marek Posluszny, 3.Tom Dyer, 4.R.Delpech, 5. G.Bosco, 6.A.Searle, 7. M.Cebula, 8. M.Chojara, 9. P.Alvaro un 10. D.Bakiev! Labākā starp meitenēm- Posch Sabina no Austrijas.

Pēc kvalifikāciju rezultātu paziņošanas bārmeņi gatavojās lielajam vakara šovam, kur galvenais uzdevums bija 7.minūšu laikā demonstrēt flair šovu un sagatavot divus kokteiļus (Moscow Mule with Smirnoff Vodka un Schweppes Ginger Ale), kā arī nodemonstrēt interesantu pasniegšanu Red Bull un Carlsberg dzērieniem!

Aizraujošajās sacensībās par IFL GRAND FINAL 2011 čempionu kļuva Tom Dyer no Lielbritānijas, 2.vieta R.Delpech, 3.vieta M.Posluszny, 4. vieta T.Malek, 5.vieta G.Bosco, 6.vieta M.Cebula, 7.vieta A.Searle, 8.vieta P.Alvaro, 9.vieta M.Chojara, 10.vieta  D.Bakiev, 11.vieta Posch Sabina! Mārtiņam 17.vieta, Ivaram 20.vieta!

Dalībniekus vērtēja starptautiska žūrija: Michał Kośnik no Evolution bar (Polija), Cezary Broda no Carlsberg (Polija), Marcin Osypiński no Flair akadēmijas (Polija) WFA pārstāvis Tug van den Bergh (Dienvidāfrikas Republika) un Andy Collinson (Lielbritānija). Visus kokteiļus degustēja īpašas Polijas šovbiznesa zvaigznes.


Avots: Bartending.lv

  

Vēl ziņas

Ko dot bērnam līdzi uz skolu pusdienās?
Noskaidroti pavāru konkursa rezultāti un Bocuse d'Or Latvijas kandidāts uz Eiropas atlasi 2022
Putras mēnesī Latvijas iedzīvotājus aicina piedalīties labdarības akcijā
Latvijā un Eiropā pieejama jauna alkoholisko dzērienu e-etiķetes platforma U-LABEL
Katram desmitajam Latvijas iedzīvotājam nav laika pusdienām


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts