Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

12.07.2019

PAR HILTON GARDEN INN RIGA OLD TOWN VADITĀJU IECELTS LAURIS GEDROVIČS

Pēc veiksmīgas Hilton Garden Inn viesnīcas atklāšanas Bukarestes vecpilsētā un jaunatvērtās Hilton Garden Inn viesnīcas atvēršanas Viļņas vecpilsētā, kas notika pirms pāris dienām, pieredzējušais viesnīcu pārvaldības uzņēmums Apex Alliance Hotel Management paziņojis, ka par Latvijas Hilton Garden Inn Riga Old Town vadītāju iecelts Lauris Gedrovičs. Hilton Garden Inn Riga Old Town būs pirmā Hilton zīmola tīkla viesnīca Latvijā. Tās izveidē kopumā plānots investēt 23 miljonus eiro un to plānots atvērt šī gada rudenī. 

Lauris Gedrovičs ir latviešu izcelsmes viesmīlības nozares eksperts ar plašu starptautisku pieredzi. Pirms tam L.Gedrovičs vairāk nekā 10 gadus ir strādājis par dažādu starptautisku viesnīcu ķēžu direktoru un vadītāju Lielbritānijā, piemēram, IHG, Accor un Hilton. Iepriekš pildījis izpilddirektora pienākumus luksuss klases viesnīcu ķēdē O'Callaghan Collection, 2017. gadā viņš bija tieši iesaistīts veiksmīgā Hampton by Hilton Bristol Airport Hotel viesnīcas atklāšanā. 
 
Apex Alliance Hotel Management vadītājs Augustīns Barauskas (Augustinus Barauskas) norādīja, ka jaunā līdera pieredze un prasmes palīdzēs Hilton Garden Inn Riga Old Town viesnīcai kļūt par vadošo 4 zvaigžņu kategorijas viesnīcu Latvijā. 
 
„Man ir tas gods būt par daļu no tik nozīmīga projekta īstenošanas un komandas vadītāju, iepazīstinot ar pirmo Hilton zīmola viesnīcu Latvijā. Hilton Garden Inn Riga Old Town viesnīca ir veidota tā, lai apmierinātu gan biznesa klases ceļotājus, gan atpūtas tūristus, kas vēlas baudīt pilsētu un tās kultūru. Atrašanās vieta pašā Vecrīgas sirdī, gaišas, ērtas un komfortablas istabas, kā arī augstas klases ērtības un viesmīlīga pieeja katram viesim, ļaus mums nodrošināt spēcīgu konkurenci,” skaidro Lauris Gedrovičs. 
 
Hilton Garden Inn Riga Old Town plānots atvērt šī gada rudenī, kad viesiem tiks piedāvāti aptuveni 100 viesnīcas numuriņi, konferenču zāles un restorāns “Beef Room”. Sākotnēji plānots izveidot 50 cilvēku lielu komandu, kas šobrīd tiek komplektēta. Plānotais šī brīža projekta investīciju apmērs – 13,5 miljoni eiro.  

Līdz pilnīgam projekta noslēgumam plānots piedāvāt augstas klases viesnīcu ar 175 komfortablām istabām, ko plānots pabeigt tuvāko 18 mēnešu laikā. Kopējās investīcijas projektā ir 23 miljoni eiro. Projekta vadību īsteno SIA Apex Alliance Grecinieku. Viesnīcas Hilton Garden Inn Riga Old Town atrašanās vieta ir Grēcinieku iela 25, Rīga. 

Pašlaik Apex Alliance Hotel Management pārvalda Hilton Garden Inn Bukarestes vecpilsētas viesnīcu, Courtyard by Marriott viesnīcu Viļņas pilsētas centrā, jaunatklāto Hilton Garden Inn viesnīcu Viļņas vecpilsētas centrā. Šogad plānots atvērt vēl četras viesnīcas: Hilton Garden Inn Riga Olda Town Rīgas vecpilsētā, Hilton Garden Inn pie Bukarestes lidostas, Courtyard Bucharest Floreasca un Moxy BucharestOld Town.


Maija Dulle-Sūniņa

  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts