Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

22.05.2023

Pagarināts eko kampaņas termiņš: pieņem pārstrādei virtuves piederumus līdz maija beigām

Šogad mēneša laikā iedzīvotāji atnesuši uz ražotāja Fissman veikaliem nodošanai pārstrādei rekordlielu apjomu - ap sešām tonnām metāla virtuves piederumu. Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai ekoloģiskā kampaņa vides piesārņojuma mazināšanai tiek pagarināta līdz 31.maijam.  

Iepriekšējās akcijās četru gadu laikā kopā bija izdevies savākt un utilizēt 15 tonnas metāla priekšmetu. “Tāpat kā līdz šim, lielākā daļa atnesto piederumu ir pannas, otrajā vietā pēc apjoma – katli. Cilvēki veduši traukus arī no tādām attālām pilsētām kā Liepāja. Kampaņu turpinām vēl līdz 31.05.2023, un atgādinām, ka attiecībā uz “Fissman” zīmola pannām - tās arī pēc 2 un vairāk gadu lietošanas var nest uz mūsu veikaliem un samainīt pret jaunu pannu, saņemot 50% atlaidi,” stāsta “Fissman” Latvijas filiāles direktore Kristīne Ginķo.

Iedzīvotāji tiek aicināti neizmest nolietotos metāla, alumīnija, čuguna un nerūsējošā tērauda virtuves piederumus – pannas, katlus tējkannas utml., bet nogādāt tos uz ”Fissman” veikaliem, pretī saņemot iespēju iegādāties jaunu pannu vai katlu par puscenu. Nodot pārstrādei var jebkura ražotāja, izmēra un veida piederumus. Utilizāciju nodrošina metāllūžņu savākšanās uzņēmumiem Tolmets. Līdzekļi, kas iegūti metāla pārstrādē, tiks ziedoti labdarības organizācijai “Ziedot.lv”.  

  

Vēl ziņas

Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā
Ēdienu inovācijas un hibrīdēdieni ilgtspējīgai pārtikas nozarei


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts