Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

23.12.2011

p/s “Vīnkalni” atver Valmierā jaunu traktieri - picēriju “Liepziedi un Rozmarīns”!

23. decembrī plkst. 12:00 durvis saviem apmeklētājiem vērs jauns traktieris – picērija “Liepziedi un Rozmarīns”, kas atradīsies vienā no Valmieras Muzeja kompleksa ēkām, Bruņinieku ielā 4. Traktiera – picērijas īpašnieki saimnieko arī piemājas saimniecībā “Vīnkalni” un jau ir pazīstami ar itāļu virtuves piedāvājumu Beverīnas novada Kauguru pagastā. Tāpēc likumsakarīga ir arī jaunā ēdināšanas iestādījuma izvēle piedāvāt ēdienkarti gan ar itāļu virtuves ēdieniem, gan arī ar Livonijas laikam raksturīgām maltītēm.

Kā pastāstīja picērijas īpašniece Zanda Žentiņa, izdomāt nosaukumu nav bijis viegli. “Apspriedāmies ģimenes lokā un katram izvirzījām uzdevumu – sniegt trīs dažādus nosaukuma priekšlikumus. Tas nācās diezgan grūti, ņemot vērā to, ka nosaukumā jāparādās divām dažādām virtuvēm, divām dažādām kultūrām. Bez tam, vēlējos, lai nosaukums labi skan kā latviešu, tā itāļu valodā,” atklāj Zanda. Vādu salikums “Liepziedi un Rozmarīns” pie traktiera – picērijas saimnieces atnācis pats, kad Zanda pastaigājusies pa savu piemājas saimniecību. Visapkārt smaržojušas liepas un pēķšņi šķitis, ka tas ir īstais vārds. “Liepziedi jau paši par sevi skan tik garšīgi, ka iedomājoties pretim kaut ko tikpat labskanīgu un aromātisku itāļu valodā, bija skaidrs – tam jābūt rozmarīnam!” turpina Zanda Žentiņa.

Lai gan pirmajās traktiera – picērija darba dienās vēl netiks piedāvāta ēdienkarte pilnā  klāstā, tomēr tuvākajā laikā apmeklētāji varēs baudīt tādus itāļu virtuves ēdienus kā 16 dažādas picas, zupas, mararonu un rīsu ēdienus, desertus, zivju un gaļas ēdienus. Vaicāta par to, kādi pārsteigumi apmeklētājus sagaidīs Livonijas laikam raksturīgajā virtuvē, saimniece skaidro: ”Livonijas laika ēdieni pazīstami kā pieticīgi un vienkārši. Arī kartupeli ļaudis tajā laikā vēl nepazina. Tāpēc mūsu piedāvājumā aicināsim nobaudīt dažādus desertus, dārzeņus, graudaugus un gaļas ēdienus. Arī maltītes cenas būs pieņemamas.”

Traktieris – picērija “Liepziedi un Rozmarīns” nodrošinās vietu skaitu līdz 50 personām, savukārt otrajā stāvā pēc iepriekšējas pieteikšanās būs iespējams rīkot arī slēgtu pasākumu līdz 30 personām. Īpašs piedāvājums picērijas piedāvājumā būs “Tējas buduāri”, kur ikviens varēs patverties no ikdienas steigas un baudīt tēju nesteidzoties mājīgā atmosfērā. Traktierī – picērijā padomāts arī par ģimenēm ar bērniem, piedāvājot atsevišķi iekārtotu bērnu rotaļu stūrīti.


Traktiera – picērijas “Liepziedi un Rozmarīns” darba laiki:

P. - C. 10 – 20;  Pkt., S. 10 -22; Sv.12-19.

  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts