Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

10.06.2020

Origo ir atvērts jauns trauku un virtuves piederumu veikals


Neskatoties uz sarežģītajiem ekonomiskajiem apstākļiem, savu jau piekto 110 kvadrātmetru plašo veikalu Latvijā atvēris trauku un virtuves piederumu ražotājs Fissman

“Telpu nomas līgums ar Origo tika plānots jau pusgadu iepriekš. Katra jauna veikala atvēršana nozīmē investīcijas, kurām mēs gatavojamies laicīgi. Jaunatvērtā veikala izveidē investēti ap 95 tūkstošiem eiro un tas ir šobrīd plašākais zīmola veikals Latvijā,” stāsta uzņēmuma Latvijas pārstāvniecības vadītāja Kristīne Ginķo. 

Jaunais veikals tirdzniecības centrā Origo atklāts šonedēļ, tajā pārstāvētas vairāk nekā 2 tūkstoši preču vienības. “Joprojām pati populārākā prece ir pannas, bet esam novērojuši, ka krīze ir būtiski mainījusi pircēju paradumus, proti, tagad pērk vairāk dārgākās preces, izvēlas rūpīgāk un meklē kvalitāti. Jūtams, ka iedzīvotāji vairāk gatavo mājās, jo audzis pieprasījums pēc piederumiem cepšanai, aksesuāriem, kā arī virtuves nažiem. Šajā pavasarī daudz vairāk tiek pirkti arī termosi un ūdens pudeles. Interesants novērojums, uzkrītoši pieaudzis ir pircēju – vīriešu skaits,” stāsta zīmola vadītāja Latvijā.

Tāpat uzņēmums ir novērojis, ka pēdējo divu mēnešu laikā ir dubultojusies interneta veikala aktivitāte. “Interneta veikals ar preču piegādi līdz durvīm un tagad arī mobilā lietotne ir mūsu ‘krīzes mācības’. Jaunizstrādātajai mobilajai aplikācijai FISSMAN LV ir iespēja izvēlēties gan latviešu, gan krievu valodu un tā ir piemērota gan iOS, gan Android sistēmām. Pastāvīgie pircēji novērtē gan lojalitātes programmu, kas sniedz tūlītēju 30% atlaidi, gan iespēju uzkrāt punktus par pirkumiem. Iepirkšanās mobilajā telefonā šo visu ērti un vienkopus piedāvā,” uzsver Fissman Latvijas biroja vadītāja.

Jaunatvērtā veikala apmeklētāji būs pirmie, kas varēs novērtēt uzņēmuma mobilo tehnoloģiju jaunumu – atrodoties veikalā noskanēt interesējošas preces kodu, izmantojot jaunizstrādāto mobilo aplikāciju Fissman LV, un iegūt uzreiz visu informāciju par konkrēto preci. 

Latvijas tirgū virtuves trauku un piederumu ražotājs Fissman ienāca pirms trīs gadiem. Zīmols ir pārstāvēts Eiropā, Austrumeiropā, Vidusaustrumos un Āzijā. Kopā pasaulē šobrīd ir ap 400 “Fissman” veikalu. Latvijā Fissman veikali ir tirdzniecības centros Alfa, Domina, Damme, Mols un tagad arī Origo. 


Kristīne Giņko


Galerija

  

Vēl ziņas

Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts