Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

04.04.2014

Oficiāli atklāta izstāde Latvija Piedāvā 2014!

Šodien, 4. aprīlī, Olimpiskajā sporta centrā oficiāli tika atklāta izstāde Latvija Piedāvā 2014, kas no šodienas līdz pat svētdienas vakaram pulcēs ražotājus, pakalpojumu sniedzējus un tirgotājus no visas Latvijas!

Izstādes atklāšanā svinīgo uzrunu teica Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu foruma valdes priekšsēdētāja Elīna Egle, aicinot un iedvesmojot Latvijas uzņēmējus būt radošiem, ideju bagātiem un mācēt savus produktus un pakalpojumus pasniegt arī turpmāk. Savukārt izstādes Latvija Piedāva 2014 galvenais organizators Erlens Kelle pateicās visiem dalībniekiem par izrādīto uzticību, vēlēja veiksmes turpmākajā darbībā un neaizmirstamas nākamas trīs izstādes dienas.

Izstādē Latvija Piedāvā 2014 satiksies ražotāji un pakalpojumu sniedzēji no visas Latvijas. Degustācijas, jauni produkti, Latvijas dizaina pērles, aktivitātes bērniem, muzikāli priekšnesumi un dāvanas ikvienam ģimenes loceklim – to visu būs iespējams redzēt un piedzīvot izstādē Latvija Piedāvā 2014! Katras dienas pirmajiem 100 apmeklētājiem, iegādājoties biļeti, salds pārsteigums.

Dzīvnieku mīļotājus noteikti iepriecinās iespēja klātienē aplūkot tik vērtīgos dzīvniekus vilnas ieguvē – alpakas, kā arī uzzināt visu par to, ko ir iespējams no šīs vilnas pagatavot. Savukārt Latvijas Etnogrāfiskais Brīvdabas muzejs ļaus izstādes apmeklētājiem sajust vēstures elpu. 

Viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem Aldaris izstādes apmeklētājiem būs sagatavojis īpašu programmu. Apmeklētāji varēs būt starp pirmajiem, kuri varēs nobaudīt jaunās ekskluzīvās alus šķirnes, kuras vēl nav nopērkamas veikalos, kā arī pārbaudīt savas zināšanas dažādu alus šķirņu atpazīšanā. Sestdien, plkst 17:00 Kaļķu vārti šefpavārs, TV raidījuma Mūsdienu Latvijas garša trešās sezonas uzvarētājs Raimonds Zommers stāstīs par alus saderību ar ēdienu un aicinās par to pārliecināties arī izstādes apmeklētājiem. 
 Sievietes īpaši iepriecinās dabiskās kosmētikas piedāvājuma klāsts, kā arī jauni un interesanti Latvijas dizaina stendi – stilīgās kapučšalles Aube, modes konceptveikals  M50 ar vairākiem desmitiem Latvijas zīmolu, interjera dizaina elementi – lampas un durvis, un daudzi citi. 
Izstāde Latvija Piedāvā kalpos arī kā lieliska vieta, kur iegādāties tepat Latvijā ražotas dāvanas sev un savai ģimenei. Lai dāvanas nogādātu radiem un draugiem ārpus Latvijas, uzņēmums TNT piedāvās turpat uz vietas sapakot sūtījumu un nosūtīt uz jebkuru valsti pasaulē. 

Apmeklējot izstādi Latvija Piedāvā 2014, bērni īpaši novērtēs plašo atrakciju klāstu – par to parūpēsies Annels piepūšamās atrakcijas. Arī izstādes dalībnieks – uzņēmums Lienas medus parūpējies, lai bērniem izstāde būtu interesants un aizraujošs piedzīvojums – kopā ar vecākiem bērni varēs piedalīties izstādes Mana Bite veidošanā, kā arī atraktīvā spēlē Medus desas, izstādes laikā katru otro stundu iegūstot dažādas balvas. 


Savukārt Kuldīgas labumi  stendā tiks organizētas  degustācijas un radošās darbnīcas gan maziem, gan lieliem. To laikā būs iespēja veidot rotas no strausu spalvām, gaidot Lieldienas, apgleznot koka olas, kā arī vērot un piedalīties piena pārstrādes procesā.

Izstādes darba laiki:
4. aprīlī 10:00 – 19:00
5. aprīlī 10:00 – 19:00
6. aprīlī 10:00 – 18:00

Ieejas biļešu cenas:
Ieejas biļete – EUR 5
Studentiem, skolniekiem, pensionāriem – EUR 3,5
Berniem līdz 12 gadu vecumam – bez maksas 

www.latvijapiedava.lv


  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts