Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

19.09.2011

Notiks pirmais „Burkānu festivāls”

Sestdien un svētdien, 24. un 25. septembrī, Miķeļdienas gadatirgus ietvaros Rātslaukumā notiks pirmais „Burkānu festivāls”. Miķeļdiena jeb ražas svētki ir rudens saulgrieži, kad diena kļūst tikpat gara cik nakts un iestājas astronomiskais rudens. Ražas svētkos visai labībai jābūt nopļautai un savestai zem jumta.

Jau no plkst. 10.00 Rātslaukumā skanēs dziesmas, apmeklētāji varēs apskatīt „Trušu pilsētiņu” un ieraudzīt interesantas no burkāniem veidotas skulptūras, „Burkānu bodē” varēs nobaudīt sklandraušus un burkānu zupu, divi jautri draugi – Burkāns un Trusis aicinās bērnus piedalīties rotaļās, izmēģināt piepūšamās atrakcijas, iesaistīties konkursos un uzzināt daudz ko jaunu par burkāniem. Tiks popularizēta Latvijā audzēto dārzeņu garša, smarža un veselīgs dzīvesveids.

„Burkānu festivāla” apmeklētāji varēs ļauties fantāzijai un radošajā darbnīcā „Burkānu pietura” izmēģināt savas iemaņas mini skulptūru radīšanā no Latvijas dārzeņiem. Par labāko mini skulptūru SIA „Rīgas nami” pasniegs īpašu dāvanu radošākajam un interesantākajam mini skulptūras autoram. Festivāla laikā tiks pasniegtas arī vairākas citas balvas, piemēram, par labāko „Burkānu pasaku” SIA „Ezerkauliņi” kopā ar radio „SWH” pasniegs vienu tonnu burkānu pašam radošākajam burkānu pasakas autoram, kā arī noslēgsies A/S „Lauku Avīze” foto - konkurss „Radošais burkāns”.

Apmeklētājus izklaidēs arī muzikāla programma, tās ietvaros uzstāsies grupa „Oranžās Brīvdienas” un vairākas bērnu grupas: „Momo”, „Knīpas un Knauķi”, „Palāsītes” un „Poppy”.

„Burkānu festivālu” organizē pašvaldības SIA „Rīgas nami” sadarbībā ar Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienību, SIA „Ezerkauliņi”. Festivālu atbalsta A/S „Latvijas Avīze”, „Live Riga”, Biznesa augstskola „Turība”, Radio SWH, SWH+, LNT.


Terēza Luksa,
SIA „Rīgas nami” komunikāciju speciāliste

  

Vēl ziņas

Uzņēmuma Coca-Cola HBC ražotne Lietuvā saņem zelta sertifikātu
Ko dot bērnam līdzi uz skolu pusdienās?
Noskaidroti pavāru konkursa rezultāti un Bocuse d'Or Latvijas kandidāts uz Eiropas atlasi 2022
Putras mēnesī Latvijas iedzīvotājus aicina piedalīties labdarības akcijā
Latvijā un Eiropā pieejama jauna alkoholisko dzērienu e-etiķetes platforma U-LABEL


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts