Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

08.06.2017

Noslēdzās Somijas- Latvijas Tirdzniecības savienības dienas

Vakar, 7.jūnijā, Somijas vēstniecībā notika ikgadējais  Somijas-Latvijas Tirdzniecības savienības pasākums, kas pulcēja uzņēmumus no abām valstīm, kā arī vairākus diplomātiskos pārstāvjus. 

Pasākuma tēma bija "Suomi Finland 100", kas iezīmē valsts 100 jubileju. Tā tiek svinēta visa gada garumā, un atspoguļojas arī Latvijā notiekošos pasākumos. Somijas vēstnieks Latvijā Olli Kantanens (Olli Kantanen) uzrunāja pasākuma viesus svinīgā runā, uzsverot abu valstu veiksmīgo sadarbību un pasākumus šogad, kuru ietvaros tiek atzīmēta Somijas simtgade. 

To skaitā ir arī Rīgas svētki 24. un 25. augustā, kad pie mums svētku ietvaros viesosies cirks no Somijas.
Vakardienas pasākums vēstniecības dārzā noslēdza divu dienu aktivitātes, kad Somijas-Latvijas Tirdzniecības savienības pārstāvji apmeklēja vairākus uzņēmumus Latvijā, kā Fazer un LNK, Rīgas motormuzeju un restorānus. 

Somijas  uzņēmumi aizņem ievērojamu daļu no Latvijas tirgus. Tie sponsorē arī Somijas-Latvijas Tirdzniecības savienības pasākumus biedriem, lai veicinātu abu valstu sadarbību. 

Šo uzņēmumu skaitā ir Fazer, Fiskars, Stockmann, Finnair, Fortum, Neste, Sol, Paulig, Seesam un citi. 
Sadarbība ir aktīva ar daudziem īpašiem projektiem nākotnē. Viena nemainīga lieta, ko pasākuma apmeklētāj ievēroja ir laiks, kas katru gadu dārza pasākumā atkārtojas - gāza kā ar spaiņiem. Tas neatturēja viesus izbaudīt plašu klāstu ar somu tradicionālajiem ēdieniem un dzērieniem. 

To starpā bija arī mums zināmais sklandrausis, ko somi dēvē par Karēlijas kūku. Pasākumu noslēdza ikgadējā loterija no sponsoriem, Paulig kafija un liela kūka Somijas valsts formā.


Horeca.lv

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts