Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

29.01.2018

No 9. līdz 13. martam Hamburgā notiks izstāde INTERNORGA 2018

Eiropā vadošā starptautiskā specializētā HoReCa aprīkojuma un servisa izstāde INTERNORGA 2018  notiks no 9. līdz 13. martam Hamburgā.

Izstāde INTERNORGA ir vieta, kur katru pavasari satiekas vislielākais skaits nozares profesionāļu, lai iepazītos ar jaunākajiem produktiem un jauninājumiem tehniskā aprīkojuma jomā. Šeit ierodas ražotāji no visas pasaules, lai vienotos ar lielākiem un mazākiem uzņēmumiem no HoReCa segmenta par piegādēm nākamajā gadā. 

Tāpat izstāde darbojās kā biznesa barometrs, kas informē par galvenajām attīstības tendencēm viesnīcu, restorānu, sabiedriskās ēdināšanas, maiznīcu un konditoreju vadīšanas jomā. Plašā tematisko pasākumu programma piesaista lielu īpatsvaru speciālistu un vienkāršu interesentu, lai noskatītos iedvesmojošā pavāru, konditoru un bārmeņu augstākās meistarības un profesionalitātes izrādē.

Izstādē piedalās vairāk nekā 1200 dalībnieki no 25 pasaules valstīm, to katru gadu apmeklē gandrīz 100 000 nozares profesionāļi un interesenti no visas pasaules.

Izstādes 14 hallēs būs iespēja apskatīt jaunākos produktus sekojošās nozarēs:

Pārtika un dzērieni
Gatavie ēdieni un to sastāvdaļas, uzkodas, pusfabrikāti, diētiskie produkti, piens un piena produkti, dzērieni, delikateses un veselīgi produkti, augļi un dārzeņi, saldēti pārtikas produkti, saldējums, konservi, garšvielas un esences, pārtikas piedevas.

Iekārtas un aprīkojums
Viesnīcu un restorānu mēbeles, kafejnīcu un bāru iekārtas, banketu zāles aprīkojums, sanitārās iekārtas, gultas piederumi, trauki, galda piederumi, darba apģērbi, virtuves tehnika un piederumi.

Tehnoloģijas, digitālā komunikācija, norēķinu sistēmas
Interneta risinājumi, kases un norēķinu sistēmas, rezervācijas sistēmas, programmatūra, preču un produktu pārvaldes sistēmas.
 
Virtuves aprīkojums
Sabiedriskās ēdināšanas tehnoloģijas, lielo virtuvju sistēmas, pārtikas produktu pārstrādes iekārtas, dārzeņu apstrādes un pārstrādes iekārtas, zivju pārstrādes iekārtas, pārtikas dalīšanas sistēmas un iekārtas, gatavošanas, atdzesēšanas, saldēšanas tehnoloģijas, ledusskapji un saldētavas, saldējamās letes, vitrīnas, kameras, fast-food iekārtas, ēdienu un dzērienu automāti, pakošanas mašīnas, transporta sistēmas, ratiņi, trauku mazgājamās mašīnas, atkritumu tvertnes.

Maiznīcu un konditoreju aprīkojums
Maizes un konditorejas izstrādājumu cepšanas un saldēšanas iekārtas, izejvielas, maisījumi un piedevas.

Informācija apmeklētājiem

Izstādes apmeklētājiem būs vienreizēja iespēja gūt pārskatu par nozarē valdošajām tirgus tendencēm, konkurentu aktivitātēm, kā arī nodibināt kontaktus ar potenciāliem sadarbības partneriem Vācijā un citās valstīs. 

Izstādes ietvaros katru gadu tiek realizēta vērienīga tematisko pasākumu programma – dažādi semināri, konkursi un kongresi.

Pie mums, Hamburg Messe und Congress GmbH oficiālajā pārstāvniecībā Latvijā, Jūs variet iegādāties ieejas biļetes izstādē ar atlaidi.

Biļešu cenas, pērkot internetā
1-dienas biļete 32.50 EUR
2-dienu biļete 41.50 EUR

Izstādes darba laiks:
katru dienu: 10:00 – 18:00

Braucienam uz izstādi piedāvājumu sagatavojis mūsu sadarbības partneris Latvia Tours.


Solveiga Āboliņa

Hamburg Messe und Congress GmbH
Vertretung Lettland | pārstāvniecība Latvijā

Deutsch-Baltische Handelskammer (AHK) | Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera (AHK) 

  

Vēl ziņas

Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts