Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

08.06.2020

No 5.jūnija atvērts Tallinas ielas Street food angārs


Ar īsta festivāla atmosfēru 5. jūnijā Tallinas ielas kvartālā savu otro sezonu atklāja Street food angārs, kas piedāvā izbaudīt labākās ielu ēdienu tradīcijas - vairāk kā 30 dažādas pasaules garšas no Meksikas, Spānijas, Gruzijas, ASV, Āzijas.


Street food angārā aicina izbaudīt ēdienus, kas priecē garšas kārpiņas gan ar pārbaudītām vērtībām, gan ar savu asumiņu un ļaus doties ceļojumā no Meksikas līdz pat Āzijai, esot te pat, Rīgas centrā. Vietējā amatalus darītava piedāvā nogaršot labāko pašmāju craft alus daudzos variantus, izbaudāmi arī citi gardi, atspirdzinoši dzērieni. Nav aizmirsts arī par vegāniem.

Ielu ēdienu nozares krustēvs Krišs Zupiņš: “2020. gada ieviestās pārmaiņas ir pamatīgi ietekmējušas ēdināšanas un viesmīlības industrijas, tostarp ielu ēdinātājus. Mūsu kopiena līdz šim pārsvarā strādāja publiskos pasākumos un festivālos visas vasaras garumā, šobrīd tas vairs nav iespējams. Līdz ar to, arī mums ir nācies meklēt alternatīvus risinājums, kā saglabāt savu biznesu un turpināt attīstīt šo nozari. Esam nolēmuši apvienoties, lai turpinātu darbu un uzturētu patīkamo vasaras vakaru atmosfēru Rīgā, tāpēc, kopīgiem spēkiem esam radījuši mājas īstai ielu ēdienu kultūrai Latvijā, kur ikviens varētu baudīt tās labākās tradīcijas un atmosfēru.”

Street food angārs atvērts katru dienu no 12:00

Ejot ciemos, esi atbildīgs, cieni pulcēšanās ierobežojumus, ievēro 2 m distanci un rūpējies par higiēnu.

Avots: Kasjauns.lvGalerija

  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts