Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

17.08.2011

Nīderlandes investīciju fonds Latvijā plāno investēt 50 miljonus latu

Šomēnes Latvijā darbu sāks Nīderlandes investīciju fonds "BGF.BV", kura plānotais investīciju apjoms ir aptuveni 50 miljoni latu.

Fonds plānojis izskatīt dažādas investīciju iespējas - gan iegādājoties "NASDAQ OMX" biržas Baltijas oficiālajā sarakstā un Baltijas otrajā sarakstā iekļauto uzņēmumu akcijas, gan arī veicot mērķtiecīgus ieguldījumus Latvijas un pārējo Baltijas valstu perspektīvāko nozaru uzņēmumos.

Sīkāk ar saviem darbības plāniem, kā arī redzējumu par nozarēm, kas pievilcīgas ārzemju investoriem, kompānija "BGF.BV" un korporatīvo finanšu uzņēmums "Laika stars" preses pārstāvjus iepazīstinās ceturtdien, 18.augustā, plkst.11 viesnīcas "Gutenbergs" zālē "Johans".

Pasākumā piedalīsies "BGF.BV" pilnvarotais pārstāvis Artis Dāvidnieks, "Laika stara" valdes priekšsēdētājs Vadims Jerošenko, "Laika stara" valdes locekle vadošā finanšu eksperte Jeļena Loseva un "Laika stara" vadošais finanšu eksperts Jānis Pinnis.

"Laika stara" eksperti norāda, ka, uzlabojoties makroekonomiskajai situācijai Latvijā un visā Baltijas reģionā, ir atjaunojusies Rietumeiropas investoru interese par šo tirgu.

Viņi skaidro, ka Rietumu investoriem viens no būtiskākajiem faktoriem, pieņemot lēmumu investēt kādā reģionā, ir starptautiskie attiecīgo valstu kredītreitingi. Tā kā pēdējā laikā pēc ilgstoši nelabvēlīgiem rādītājiem atkal tiek paaugstināti Latvijas kredītreitingi, Latvija kļuvusi pievilcīgāka mērķtiecīgām finanšu un stratēģiskajām investīcijām.

Kā ziņots, "Laika stara" neto apgrozījums pērn, salīdzinot ar 2009.gadu, samazinājies par trešdaļu jeb 34%, liecina Uzņēmumu reģistru apkalpojošās firmas SIA "Lursoft" informācija.

2010.gadā uzņēmuma neto apgrozījums bija 121 327 lati, bet 2009.gadā - 184 011 lati.

Finanšu konsultantu peļņa samazinājusies par 15,5% - no 43 597 latiem 2009.gadā līdz 36 847 latiem 2010.gadā.

"Laika stara" apgrozījuma samazinājums saistīts ar Kiprā reģistrētā grupas uzņēmuma "Aslko Solutions" nodibināšanu. Proti, "Laika stara" ārzemju klientus tagad apkalpo "Aslko Solutions", kura ir arī "Laika stara" īpašniece.

Jerošenko apgalvoja, ka grupas konsolidētais apgrozījums pērn ir nevis samazinājies, bet gan pieaudzis par aptuveni 10% līdz 15%, salīdzinot ar 2009.gadu.

SIA "Laika stars" dibināta 2000.gadā un darbojas Latvijā un pārējās Baltijas valstīs, Eiropas Savienībā un NVS valstīs.

Saskaņā ar "Firmas.lv" datiem līdz 2010.gada augustam korporatīvo finanšu uzņēmums piederēja vienādās daļās Vadimam Jerošenko un Laurai Kostomārovai, bet tad par "Laika stara" īpašnieci kļuva Kiprā reģistrēta kompānija "Aslko Solutions". "Aslko Solutions" pieder Jerošenko un arī Kostomārovai.
avots:nozare.lv

  

Vēl ziņas

Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē
Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts