Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

12.07.2018

Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu piedāvājumu

Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām Paleo. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.

“Cilvēki arvien vairāk iegādājas gatavos salātus, svaigus augļus un dārzeņus, bet svaigi spiesto sulu pieprasījums kopš pērnā gada ir audzis par 50%. Tas liecina, ka Latvijas iedzīvotāji aizvien vairāk uzmanības velta savai veselībai un labsajūtai, tostarp dodot priekšroku veselīgākām izvēlēm. Sekojot šai tendencei, arī Narvesen svaigo produktu klāstu Latvijā papildinām ar Paleo uztura auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām,kuri nesatur konservantus, cukura, laktozi vai pievienoto cieti,”stāsta Narvesen mārketinga vadītāja Linda Sietiņa. Jaunie produkti pieejami 75 Narvesen veikala tipa tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Jaunie produkti ir sevišķi veselīgi: kā norāda Narvesen pārstāve, piedāvājumā iekļautie aukstā spieduma šoti, smūtiji un sulas saglabā augstu uzturvērtību, jo sula iegūta ar aukstā spieduma metodi, īpaši zemā, četru grādu temperatūrā. Gatavošanas procesā augļi tiek sagriezti un spiesti līdzīgi kā mājās gatavota ābolu sula –netiek izmantota centrifūga vai cita ātrdarbīga tehnika un pasterizācija, tādējādi svaigajās sulās, smūtijos un šotos saglabājot augstāku uzturvērtību.

Paleo uzturs aizgūts no akmens laikmeta un atgriežas pie uztura principiem no laika, kad ēdiena pagatavošanai neizmantoja iepriekšēju apstrādi un maltītes nebija pārsātinātas ar ātrajiem ogļhidrātiem un cukuriem. To vietā izvēlētas rūpīgi atlasītas izejvielas, tikai kvalitatīvi un svaigi produkti, kuri ir uztura piramīdas pamatā – gaļa, olas, dārzeņi, augļi un rieksti. Mūsdienu sasteigtajā ritmā veselīgs uzturs nereti ir daudz vairāk nekā tikai uzturs – tas kļūst par dzīves filosofiju un atgriešanos pie savām dabīgajām saknēm.

Paleo zīmols piedāvā auksti spiestus, piesātinātus produktus, kuru sastāvā ir tikai dabīgi ogļhidrāti, šķiedrvielas, vitamīni, proteīni un veselīgie tauki. Auksti spiestie, veselīgie šoti, smūtiji un sulas tiek pagatavoti tieši pēc tāda principa – neko lieku nepievienojot un neapstrādājot. Īpašs pārsteigums un vēl Latvijā nebijusi garšas pieredze ir Paleo šoti, kuru koncentrētā vitamīnu un uzturvielu deva pielīdzināma vienai ikdienā apēstai augļu porcijai,”norāda Linda Sietiņa.


Nadīna Erdmane


  

Vēl ziņas

Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts