Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

06.02.2012

Naktsklubam uzliek 50 latu sodu par degvīna un alus reklamēšanu bez brīdināšanas par alkohola kaitīgumu

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) naktskluba “Scandal” īpašniekam SIA “Renatuss” uzlicis 50 latu administratīvo sodu par to, ka kluba telpās gan bijušas atrodamas degvīna “Pravda Vodka” un alus “Corona Extra” reklāmas, taču brīdinājumi par alkohola lietošanas kaitīgajām sekām nav izvietoti.

Lietu PTAC sāka pēc tam, kad tās materiāli kopā ar administratīvā pārkāpuma protokolu tika saņemti no pašvaldības policijas par to, ka naktskluba telpās izvietotas alkohola reklāmas bez brīdinājuma par dzērienu lietošanas negatīvo ietekmi, liecina PTAC interneta mājaslapā publicētais lēmums.

Uz lietas izskatīšanu janvāra beigās tika uzaicināta arī uzņēmuma pārstāve, kura PTAC informēja, ka pārkāpums ir novērsts, un likuma prasībām neatbilstošas reklāmas naktskluba telpās vairs nav atrodamas. Pārstāve paudusi nožēlu par padarīto.

Izlemjot, kādu sodu piemērot, PTAC ņēma vērā izdarītā pārkāpuma neatgriezeniskumu, proti, patērētāji jau ir redzējuši reklāmas, un arī “Renatuss” pārkāpumu jau izdarījis. Tāpat PTAC ņēma vērā gan uzņēmuma rīcību pārkāpuma novēršanā un izteikto nožēlu, tāpēc piemēroja SIA “Renatuss” 50 latu sodu.

Šo PTAC lēmumu “Renatuss” var pārsūdzēt.

Kā liecina “Firmas.lv” pieejamā informācija, “Renatuss” reģistrēta 2009.gadā un kopš 2011.gada tā vienīgais īpašnieks un valdes priekšsēdētājs ir Genādijs Zablovskis.

Iepriekš uzņēmums piederēja Agnesei Mercalovai, bet pirms viņas uzņēmuma īpašnieces bija ASV reģistrētā “Extrafield Ltd.Co” un Olga Todorova.

2010.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 600 000 latu līdz 700 000 latu, liecina “Firmas.lv” informācija.


Avots: bar.lv


  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts