Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

04.03.2013

MV Latvia kļūst par Campari grupas zīmolu izplatītāju Latvijā

Sākot ar 1.martu MV Latvia savā pārraudzībā pārņem vienu no pasaulē lielākajiem alkoholisko dzērienu ražotājiem - Campari Group un kļūst par Campari zīmolu izplatītāju Latvijā.  

„Ar savu veiksmīgo darbību Baltijas valstīs esam pierādījuši savas spējas darboties alkohola izplatīšanas tirgū. Savā darbībā Latvijā mēs izmantosim jau iepriekš uzkrāto pieredze darbībā ar Campari Graup produktiem.

Tie ir plaši atpazīstami starptautiskie zīmoli, kas sevi jau vairākkārt  ir pierādījuši pārstāvētajā nozarē, un mēs ceram, ka strādājot kopā ar Campari tiks stiprinātas arī MV Latvia pozīcijas valsts alkoholisko dzērienu tirgū,” norādīja MV Latvia izpilddirektors Oļegs Sokolovs. 

Līdz ar sadarbības uzsākšanu ar Camapri Group, MV Latvia izplatāmo produktu klāsts tiek paplašināts un turpmāk uzņēmums izplatīs arī vairākus vermuta, burbona, balzāma un liķiera zīmolus. 

Uzņēmums nesen paplašināja savu vīnu klāstu, kā arī kļuva par oficiālo izplatītāju Russian Standard zīmola produktiem. 

Itāļu klasiskais Campari Latvijā ir labi pazīstams jau vairāk nekā desmit gadus. Liķieris Carolons ir bijis līderis savā kategorijā 2010. un 2011.gadā. Šogad līderis joprojām ir Latvijā pirmais ievestais vermuts Cinzano. 

Campari Group ir dibināta 1860.gadā, Itālijā. Kompānija izplata 50 premium un super-premium klases zīmolus 190 dažādās pasaules valstīs. Galvenie uzņēmuma zīmoli ir Campari, Campari Soda, Skyy Vodka, Aperal, Wild Turkey, kas ir starp 100 premium klases alkoholiskajiem dzērieniem.

Oļegs Sokolovs
  

Vēl ziņas

Maxima pērn ziedojusi 230 000 pārtikas produktu
Amber Beverage Group apbalvota kā vadošā starptautiskā dzērienu nozares kompānija 2020. gadā
Lidosta Rīga gadu noslēdz ar pasažieru skaita kritumu par vairāk nekā 74%
Maxima klientu kritums līdz pat 72%
Zaļā nedēļa Berlīnē, 2021. gada 20.-21. janvārī tiešraidē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts