Ziņas
09.11.2011
Mūsu izstāžu zālē – īsta revolūcija!

2011. gada oktobri „Vitrum” grupai var droši nosaukt par „pārmaiņu” mēnesi. Mūsu izstāžu zālē Gunāra Astras ielā 3a – īsta revolūcija! Notiek tiešām kardinālas izmaiņas. Būtiski tika palielināta trauku nodaļas platība – tagad katru mazāko lietiņu Jūs varēsiet apskatīt un aptausīt savām rokām. Arī gastro iekārtu nodaļas ekspozīcija tika palielināta par 15%.
Jaunums! Uz vairākām precēm šobrīd ir parādījies īpašs uzraksts – „AKCIJA”. Tas nozīmē, ka šo preci var iegādāties ar atlaidi. Bet pats galvenais – tā ir 13 kv. m. liela „50% atlaižu” zona.
Gaidām Jūs ciemos!
Šajā prezentācijā Jūs tāpat tiksiet iepazīstināti ar mūsu jaunajiem projektiem un dizaina risinājumiem, jaunumiem... Mēs ceram, ka Jūs tajā atradīsiet sev kaut ko interesantu un noderīgu.
Ar prezentāciju var iepazīties
šeit Aleksandrs Kovšuns,
Reklāmas menedžeris
Vitrum Group

Vēl ziņas
Zaļais sertifikāts palīdz tūrisma un ēdināšanas uzņēmumiem pielāgoties klimata pārmaiņām
Kafija ar pienu bez piena
Rīgas restorāns Potami uzsāk jaunu attīstības posmu
10 superprodukti
Cider World Awards un forums