Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

13.12.2011

Monin Cup 2011 Finālā uzvar Wojciech Urbanski no Polijas

Šā gada 12.decembrī, Parīzē norisinājās Monin Cup 2011 fināls, kurā par uzvaru cīnījās 21 bārmenis no Eiropas, Indijas un tuvajiem austrumiem. No Latvijas piedalījās Pēteris Repečko, kas uzvarēja Latvijas Monin Cup atlasē un ikdienā strādā kokteiļbārā ''Sapņi un Kokteiļi'' un klubā ''Kaļķu Vārti''.

Konkursā uzvarēja un ceļojumu uz Londonas Cocktail week ieguva Wojciech Urbanski (Polija), 2.vieta Abhishek Kumar Shukla (Indija) and 3.vieta Vaidotas Vysniauskas (Lietuva)!

Konkurss bija īpašs arī ar to, ka Monin Cup 2011 fināls norisinājās pirmo reizi un pirmo reizi bārmeņu konkursu vēsturē tas notika Eifeļa tornī.

Konkurss norisinājās 2 kārtās-1.kārtā visiem bārmeņiem bija jāpagatavo oriģinālais short drink kokteilis un otrajā kārtā bezalkoholiskais long drink. Pagaršojot visus kokteiļus, ar cerībām skatījāmies fināla virzienā, jo pēc Bartending.lv domām Pēterim vajadzēja iekļūt fināla labāko sešniekā, taču žūrija lēma savādāk un Pēteris finālā neiekļuva. Finālā iekļuva Krievija, Polija, Horvātija, Indija, Lietuva un Igaunija.

Pēteris Repečko: ''Viss ir kārtībā, ar savu uzstāšanos esmu apmierināts, visu izdarīju kā vajag, kokteili pagatavoju bez kļūdām un prieks par padarīto darbu. Paldies visiem, kas man palīdzēja sagatavoties un atbalstīja mani'' :)

Valstis, kas tika pārstāvētas Monin Cup 2011 finālā: Austrija, Baltkrievija, Beļģija, Horvātija, Čehija, Dānija, Apvienotie Arābu Emirāti, Igaunija, Francija, Vācija, Hollande, Ungārija, Indija, Īrija, Libāna, Lietuva, Malta, Polija, Krievija, Lielbritānija.

Pēteris gatavoja kokteili Bitter Sweet Symphony, kura sastāvā ir divi Monin sīrupi- Monin karameļu sīrups 5ml,  Monin granātābola sīrups 5ml, Absolut Citron 40 ml, ābolu sula 40 ml un Apelsīnu bitters 2 pilieni!

Paldies visiem, kas vēroja tiešraidi un tiekamies jau nākamajos konkursos!


Avots: Bartending.lv

  

Vēl ziņas

MICHELIN zvaigznes tagad arī Baltijā
Bezmaksas semināri par interaktīvo rīku darba vides riska novērtēšanai OiRA
Latvijā strauji aug vegānisko recepšu popularitāte
Eko programma: krasi mainījusies iedzīvotāju attieksme pret ikdienā nepieciešamām lietām
Maizes diena un Sidra svētki 31.07. 2022.


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts