Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

20.07.2022

Mogotel sadarbībā ar Wyndham Hotels & Resorts atver jau trešo viesnīcu Esenē

Rīgā bāzētais starptautiskais viesnīcu operators Mogotel veiksmīgi turpina paplašināt savu tīklu Eiropā un jūlijā atver jaunu viesnīcu Esenē (Vācija) RAMADA BY WYNDHAM ESSEN. Ramada būs trešā zīmola Wyndham Hotels & Resorts viesnīca, kuru pārvaldīs Mogotel. Vēl divas viesnīcas šā līguma ietvaros sāka darbu 2022.gada sākumā: Minhenē (Vācija) tika atvērta četru zvaigžņu biznesa viesnīca Wyndham Garden Munich Messe, bet Vroclavā (Polija) – piecu zvaigžņu viesnīca Wyndham Wroclaw Old Town Hotel. 
Projektu realizē uzņēmums MV Hotels – Rīgā populārā zīmola Wellton Hotels īpašnieks.

“Tā būs pirmā RAMADA Esenē un pirmā RAMADA, ko pārvalda Mogotel. Mēs ar pārliecību varam runāt par veiksmīgu mūsu darba attīstību Vācijā. Pēc kompānijas STR Global pētījumu datiem mūsu pirmā viesnīca Minhenē piecu mēnešu laikā apsteidza konkurentus pēc vidējiem ieņēmumiem diennaktī uz vienu numuru (RevPAR). Tuvākajā laikā plānojam Vācijā atvērt vēl citus projektus,” stāsta uzņēmuma Mogotel izpilddirektore Jeļena Stirna. 

“Viesmīlības bizness Vācijā ir ļoti atkarīgs no biznesa ceļojumu atsākšanās. Patlaban darbu ir atjaunojušas visas lielās starptautiskās izstādes, tādēļ situācija lielajās pilsētās ir kļuvusi manāmi labāka. Turklāt vasaras mēnešos turpina pieaug iekšējā tūrisma apjomi. Karš Ukrainā nav ietekmējis tūristu plūsmas, jo Vācija joprojām tiek uzskatīta par drošu reģionu. Pretstatā valstīm, kas robežojas ar Krieviju vai Ukrainu. Analizējot un salīdzinot visus šos rādītājus, var secināt, ka rezervāciju skaits ir atgriezies gandrīz pirmspandēmijas līmenī,” stāsta Mogotel Hotel Group īpašnieks Vadims Muhins.

Viesnīca RAMADA BY WYNDHAM ESSEN atrodas Esenes centrā, netālu no Centrālās stacijas un 31 km attālumā no Diseldorfas starptautiskās lidostas. Vien dažas minūtes jāiet līdz katedrālei, filharmonijai, Borbekas pilij un citiem interesantiem apskatiem objektiem. Modernā Esene ir mūsdienu mākslas, kultūras un iepirkšanās pilsēta, kas atrodas gleznainā paugurainā līdzenumā starp Rūras ieleju un Reinas – Hernes kanālu. 

Viesnīcā RAMADA BY WYNDHAM ESSEN ir 176 komfortabli numuri. Viesiem pieejama diennakts reģistrācija, kā arī apkalpošana numurā, bagāžas glabātuve, biznesa centrs, bērnu laukums, ķīmiskās tīrītavas pakalpojumi, darbojas restorāns “SunnySide” un bārs “RedCorner”. Viesnīca būs lieliska izvēle tiem, kas ceļo ar automašīnu – ir pieejama apsargāta stāvvieta un elektrouzlādes punkts. Konferenču organizēšanai viesnīca piedāvā plašas, aptuveni 442 kvadrātmetrus lielas telpas, kuras var sadalīt desmit zālēs un uzņemt līdz 280 viesiem. Igors Porohs

  

Vēl ziņas

Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā
Ēdienu inovācijas un hibrīdēdieni ilgtspējīgai pārtikas nozarei


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts