Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

31.08.2022

Mogotel sadarbībā ar Accor atver viesnīcas Budapeštā un Ļubļanā


Augustā Rīgā bāzētā starptautiskā viesnīcu tīkla Mogotel Hotel Group portfeli ir papildinājuši divi jauni objekti – viesnīca Novotel Budapest Centrum Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā un viesnīca Slovēnijas galvaspilsētā Ļubļanā, kas apvieno viesnīcu Central Hotel Ljubljana by RIJA un hosteli The Fuzzy Log Ljublana by RIJA. Ar projektiem Budapeštā un Ļubļanā sākas Mogotel Hotel Group sadarbība ar globālo viesnīcu ķēdi Accor un darbība jaunos tirgos – tās ir pirmās viesnīcas, ko šajās valstīs pārvaldīs Mogotel. Parakstot līgumu ar operatoru Accor, uzņēmums Mogotel ir nostiprinājis savas pozīcijas Centrālajā Eiropā un paplašinājis pārvaldīto tīklu līdz 21 viesnīcai. 

Novotel Budapest Centrum pirmo reizi tika atvērta 1911.gadā. Tiem laikiem raksturīgās arhitektūras detaļas ir saglabājušās līdz mūsdienām un ir īpaši pamanāmas ārpusē, kā arī vestibila un viesnīcas restorāna interjerā. Pandēmijas laikā viesnīca pārtrauca darbu, un tagad, pēc divu gadu pārtraukuma, atkal atgriežas Budapeštas tūrisma kartē. Atbilstoši franšīzes līgumam starp Accor un Mogotel Hotel Group, tuvāko trīs gadu laikā viesnīcā notiks pilna renovācija, bet 2025.gadā tā kļūs par pieczvaigžņu Movenpick Palace Hotel Budapest. Projekts tiek īstenots ar valsts attīstības finanšu institūcijas ALTUM finanšu atbalstu.

Šodien četrzvaigžņu viesnīcā Novotel Budapest Centrum ar 227 komfortabliem numuriem piedāvā visas starptautisko viesmīlības standartu priekšrocības, kas atbilst moderno ceļotāju pieaugošajām vajadzībām. Viesiem pieejams grezns restorāns, kurā saglabājies autentisks 1915.gadā veidots interjers, elegants bārs Klimt Bar, kura oriģinālais dizains veltīts mākslinieka Gustava Klimta daiļradei, septiņas labi aprīkotas konferenču zāles, kurās kopā ir vieta 300 cilvēkiem, kā arī sporta zāle. 

Ļubļanas Central Hotel ir stilīga trīszvaigžņu viesnīca, kuras ēkā darbojas divi zīmoli - Central Hotel Ljubljana by RIJA un The Fuzzy Log Ljublana by RIJA. Central Hotel ir viesnīca ar modernu dizainu, komfortabliem numuriem un elastīgu pieeju viesmīlībai. Nesen tika renovēti visi 90 viesnīcas numuri, bet no dažiem numuriem un uz ēkas jumta izvietotā bāra paveras gleznains skats uz vēsturisko Ļubļanas pili.

Tajā pat ēkā izvietotā ekohostelis The Fuzzy Log saviem viesiem piedāvā izmitināšanu ultramodernā un minimālistiskā stilā ar gaišu un atvērtu telpu socializācijai un kopstrādei. Tāpat The Fuzzy Log viesi var izmantot unikālu atpūtas zonu, sporta zāli, kopēju virtuvi un grāmatu apmaiņas vietu, bet jumta terase savieno The Fuzzy Log un viesnīcu Central Hotel. Hostelī The Fuzzy Log ir pieejami vairāki oriģināli izmitināšanas varianti: 111 istabas, astoņas kapsulas un piecas teltis, kas atrodas uz ēkas jumta. Apdarē izmantoti pārstrādāti ekoloģiski materiāli, piemēram, kokmateriāli no papeles – šo dizainu ir iedvesmojušas guļbūves. Viesnīcu papildu priekšrocība ir ērta atrašanās vieta, kā arī tuvums lidostai un dzelzceļa stacijai. Pēc pusgada hostelim būs Accor - ibis Styles zīmols. 

“Ļubļanā palielinās iekšējā tūrisma plūsmas, un mums piedāvāja pārņemt esošu viesnīcu ar labu atrašanās vietu. Vienlaikus mēs sākām sadarbību ar vienu no lielākajiem viesmīlības joma franšīzes devējiem – Accor. Tas ir franču viesnīcu tīkls, kas Latvijā ir pārstāvēts ar zīmoliem Mercure, Pullman un Ibis. Mēs uzskatām, ka šis ir labākais brīdis sākt darbību jaunā valstī un pilsētā. Noslēdzot līgumu ar Accor, mēs ceram, ka varēsim būt interesantāki ieguldītājiem un atradīsim jaunus partnerus,” stāsta uzņēmuma Mogotel Hotel Group izpilddirektore Jeļena Stirna. 

Runājot par tuvākās nākotnes tendencēm viesmīlības sektorā, Jeļena Stirna uzsver, ka viss būs atkarīgs no Covid-19 ierobežojumiem pēc vasaras sezonas. “Šā brīža situācija rāda, ka cilvēki turpina ceļot un ir atkopušies no pandēmijas perioda. Vienlaikus karš Ukrainā ir ietekmējis situāciju visā Eiropā, jo ir palielinājušies dažādi izdevumi, tostarp par elektroenerģiju, un tas uztrauc gan investorus, gan arī viesnīcas un operatorus. Vienlaikus kopumā mēs redzam, ka tirgus atjaunojas, taču mūs gaida smaga rudens un ziemas sezona,” atzīst Jeļena Stirna. Lai veiksmīgi pārvarētu energoresursu krīzi un augstas inflācijas periodu, kas ietekmē arī viesnīcas, viesmīlības sektoram ir jākļūst elastīgākam un savlaicīgi jāievieš jaunas tehnoloģijas un aktuālus risinājumus, secina Mogotel Hotel Group izpilddirektore. Vienlaikus, pēc Mogotel vērtējuma, uzņēmuma apgrozījums pakāpeniski tuvojas 2019.gada līmenim, un 2023.gadā var pat to pārsniegt. 


Igors Porohs

  

Vēl ziņas

Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts