Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

09.08.2011

Modīgākie Kokteiļu festivāla dalībnieki – Absolut kokteiļi

Augusta pirmajā nedēļas nogalē jau otro gadu Latvijā notika lielākie kokteiļu svētki Kokteiļu festivāls, kas vienuviet pulcēja labākos bārmeņus un alkoholisko dzērienu izplatītājus, festivāla apmeklētājiem piedāvājot neskaitāmu kokteiļu degustācijas, kā arī izsmalcinātus un interesantus kokteiļu jaukšanas un pasniegšanas priekšnesumus.

Konventa sētā notiekošā Kokteiļu festivāla laikā tā apmeklētājus priecēja kokteiļu šovi ne tikai ar labāko bārmeņu, bet arī Latvijā populāru cilvēku piedalīšanos. Kokteiļu festivāla organizatori - Latvijas Bārmeņu federācija parūpējās par spilgtākajiem priekšnesumiem, savukārt Absolut kokteiļu veidotāji gādāja, lai svētkos nepietrūkst modes un mākslas. Šogad par modīgāko kokteiļu šovu atzītais Absolut kokteiļu priekšnesums dāvāja neaizmirstamas emocijas kopā ar modes māksliniecēm Annu Led un Natāliju Jansoni. Mākslinieces prezentēja īpaši darinātus un Absolut iedvesmotus kokteiļu tērpus, savukārt Latvijā pazīstamā modes žurnālu stiliste Olga Kolotova veidoja oriģinālu pudeles noformējumu. „Modes dizainers strādā ar audumiem. Es strādāju ar papīru. Ar papīru, uz kura drukāti labākie modes dizaineru darbi. Veidojot tērpu Absolut kokteilim, sekoju konceptam, ka visam jābūt augstākā labuma. Ja mode, tad Haute couture, ja šņabis, tad Absolut,” stāsta Olga Kolotova.

Izmantojot zilo un zelta toņus, modes māksliniece Natālija Jansone veidoja tafta auduma tērpu greznības un glamour stilā. Savukārt modes māksliniece Anna Led Absolut kokteiļa tērpa izveidē izmantoja kažokādu - materiālu, kas vislabāk asociējas ar tā radītajām sajūtām – stils, aukstums, pārākums, greznība, izsmalcinātība un šiks.

Kokteiļu festivāla mērķis ir popularizēt bezalkoholisko un alkoholisko kokteiļu kultūru Latvijā, lai tos varētu ne tikai baudīt bāros, bet arī pagatavot mājās, viesībās un citos saviesīgos pasākumos. Kokteiļu festivāls ir ne tikai svētki apmeklētāju gaumei, bet arī izaicinājums Rīgas labākajiem bārmeņiem – kā pagatavot gardus kokteiļus gan no tradicionālām sastāvdaļām, gan arī, iespējams, no apmeklētājiem mazāk pazīstamiem, tikai Latvijā iecienītiem dzērieniem.

Festivāla apmeklētāji piedalījās labdarībā: solidarizējoties ar citu valstu bārmeņu apvienībām, 50 santīmu no katras iegādātās Kokteiļu festivāla ieejas biļetes tiek ziedoti Japānas Bārmeņu federācijai.

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts