Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

14.04.2020

Maxima reģionos iegulda vairāk nekā 4 miljonus eiro, palielinot sociālās distancēšanās iespējas


Lai nodrošinātu reģionu iedzīvotājiem patīkamu iepirkšanos un vēl lielāku iespēju sociāli distancēties, Maxima Latvija pēc vairāku mēnešu darba aprīlī durvis vērs sešiem  rekonstruētiem Maxima veikaliem – Gulbenē, Limbažos, Rēzeknē, Jūrmalā, Liepājā un Bauskā. Šo veikalu izveidē kopumā investēti vairāk nekā 4 miljoni eiro.

Trīs formāta veikali savas durvis apmeklētājiem vērs 16. aprīlī - Gulbenē, Skolas ielā 7, Limbažos, Rīgas ielā 8, un Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 142A. 23. aprīlī tiks atklāts Maxima X veikals Jūrmalā, Nometņu ielā 11/13, savukārt 30. aprīlī apmeklētājus gaidīs Maxima X Liepājā, Cukura ielā 27 un Bauskā, Slimnīcas ielā 8. Tie būs moderni un ar jaunākiem tehnoloģiskiem risinājumiem aprīkoti veikali, tādējādi radot patīkamu vidi gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem. Visos veikalos klientiem tiks piedāvāts daudzveidīgs preču klāsts no plaša piegādātāju loka, nodrošinot ausgtas kvalitātes produktu pieejamību par zemu cenu.

“Esam priecīgi, ka, neskatoties uz ārkārtas situāciju valstī, varam saviem apmeklētājiem vērt durvis sešiem rekonstruētiem veikaliem un sniegt iespēju vienuviet iegādāties visu nepieciešamo, nodrošinot daudzveidīgu produktu sortimentu. Šobrīd, kad svarīgi ir ievērot distancēšanās nosacījumus, mēs palielinām iepirkšanās platību. Kvadratūra uz vienu apmeklētāju palielinās, līdz ar ko arī iespēja ievērot sociālo distanci. Arī šajos, tā pat kā visos Maxima veikalos, tiks  ievēroti visi SPKC un valdības noteikti drošības noteikumi vīrusa izplatības ierobežošanai. Aicinām apmeklētājus ievērot 2 metru distanci, nedrūzmēties pie veikalu plauktiem un ievērot visus sociālās distancēšanās noteikumus. Tik pat atbildīgi arī mēs izturamies atklāšanu šoreiz organizējot bez īpašiem svētkiem, samazinot cilvēku skaitu veikalā,” komentē Maxima Latvija vadītājs Viktors Troicins.


Jau ziņots, ka Maxima Latvija īpašas rūpes  velta darbinieku un klientu drošībai, lai ārkārtas situācijas laikā nodrošinātu sociālo distancēšanos un pārtikas drošību, tādēļ  īsteno virkni preventīvas un profilaktiskas darbības:
 • Stikla aizsargbarjeras pie kasēm starp klientu un kasieri.
 • Sociālās distancēšanās ierobežojoši pasākumi 2 m rādiusā, kā, piemēram, grīdas uzlīmes, ieprikuma ratiņu izmantošana groziņu vietā, nodrošinot fiziski lielāku barjeru starp citiem klientiem, apsardzes darbienieks uzrauga pircējus, u.c. pasākumi.
 • Stikla aizsargmaskas pašapkalpošanās kasu darbiniekiem.
 • Plaša informatīva kampaņa veikalos, izvietojot materiālus TV ekrānos, veikala radio un plakāti dažādās vietās veikalos ar ieteikumiem, kā samazināt vīrusa izplatību.
 • Nefasētas pārtikas, piemēram, konditorejas izstrādājumu fasēšana.
 • Dezinfekcijas līdzekļi pie veikalu ieejām.
 • Atsevišķi administrācijas darbinieki dodas palīgā kolēģiem no veikaliem, lai spētu efektīvāk organizēt darbu veikalā.
 • Pilnīgi visiem darbiniekiem, kas atbrauc no ārvalstīm, noteikta apmaksāta prombūtne arī, ja nav aizdomas par inficēšanos.
 • Visiem uzņēmuma darbiniekiem ir pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi, lai, piemēram, kasieri, esot kasē, varētu parūpēties par tīrām rokām.
 • Rūpējoties par darbinieku imunitāti, tiek nodrošināts bezmaksas ingvers, citrons un medus.
 • Maxima interneta veikala barbora.lv darbiniekiem ir nodrošināti vienreizlietojamie cimdi un roku dezinfekcijas līdzekļi. Tāpat komplektēšanas centros ir nodrošināti termometri darbinieku veselības stāvokļa kontrolēšanai, ja rodas kādas aizdomas.
 • Lai ierobežotu vīrusa izplatību, barbora.lv ir izstrādājuši un klientiem piedāvā jaunu preču saņemšanas veidu, izmantojot bezkontakta piegādi. Un jau tuvākajā laikā “Barbora.lv” nodrošinās pirkumu saņemšanas punktus, aptverot visus Latvijas reģionus – pirkumu saņemšanas punkti būs pieejami 26 Latvijas pilsētu un mazpilsētu Maxima veikalos. 
 • Atsevišķu veikalu periodiska īslaicīga slēgšana, lai ierobežotu apmeklētāju plūsmu.
 • Kā arī veicam daudz citus pasākumus vīrusa ierobežošanai, sadarbojoties ar atbildīgajām valsts iestādēm un dienestiem, kā arī nepieciešamības gadījumā ir gatavi īstenot citas papildus aktivitātes.

Liene Dupate-Ugule

  

Vēl ziņas

Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā
Ēdienu inovācijas un hibrīdēdieni ilgtspējīgai pārtikas nozarei


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts