Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

18.01.2021

Maxima pērn ziedojusi 230 000 pārtikas produktu

Aizvadītajā gadā Maxima Latvija īstenojusi virkni atbalsta pasākumu, lai vīrusa uzliesmojumā atbalstītu Latvijas sabiedrību. Uzņēmums ziedojis 230 000 svaigās pārtikas un bakalejas produktu vienību 150 tūkstošu eiro apmērā 6 labdarības organizācijām. Papildus tam uzņēmums sagatavojis 25 000 pārtikas pakas un sniedzis atbalstu RAKUS un BKUS medicīnas personālam. 

“2020. gadā, ņemot vērā Covid-19 ietekmi uz ekonomiku, mēs pielāgojām savu attīstības stratēģiju, koncentrējoties uz atbalstu sabiedrībai, kas tik ļoti nepieciešams virknei Latvijas iedzīvotāju. Atbalsts ietver ne tikai zemu cenu nodrošināšanu, lai cilvēkiem būtu pieejams veselīgs uzturs arī ar ierobežotiem līdzekļiem, bet arī ļoti praktisku palīdzību – produktu ziedošanu labdarības organizācijām un maltītes mediķiem, lai viņiem būtu spēks rūpēties par saviem pacientiem. Arī šis gads nebūs izņēmums mūsu atbalstam sabiedrībai – turpināsim samazināt cenas vēl plašākam augstas kvalitātes produktu klāstam, kā arī turpināsim ziedot virknei kopienu” stāsta SIA “Maxima Latvija” korporatīvais vadītājs Jānis Vanags.

Rūpējoties par sabiedrības labklājību, “Maxima Latvija” aktīvi atbalstījusi Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcu, biedrību “Hospiss LV”, kā arī vairākas citas labdarības organizācijas – “Latviešu Samariešu apvienību”, fondu “Via Veritas”, fondu “AGAPE”, “Brāļu draudzi”, žēlsirdības misiju “Dzīvības ēdiens”, “PINS”.

2020. gadā tika ziedoti 200 000 kilogramu pārtikas produktu vairāk nekā 150 000 eiro apmērā no “Maxima” veikaliem gan Rīgā, gan citos Latvijas reģionos – Liepājā, Madonā, Jelgavā, Ogrē. Tāpat uzņēmums ziedojis pārtiku (augļus, dārzeņus un gaļu) 10 000 eiro apmērā akcijai “Galds savējiem”, kā arī sniedzis atbalstu dažādām kopienām, piemēram, senioru biedrībām, bērnu namiem, daudzbērnu ģimeņu biedrībām ar produktiem aptuveni 30 000 eiro apmērā. Savukārt, lai mazinātu pārtikas atkritumus, veikalā esošie nestandarta augļi un dārzeņi teju 2 tonnu apmērā ziedoti Rīgas Zooloģiskajam dārzam dzīvnieku ēdināšanai.

Jau kopš veikala atvēršanas pirmsākumiem, lai atbildīgi izturētos pret veikalā esošo pārtiku un sniegtu iespēju Latvijas iedzīvotājiem iegādāties kvalitatīvus un uzturā lietojamus produktus par zemāku cenu, tuvojoties to derīguma termiņa beigām, produkti ir pārcenoti un ievietoti plauktā ar atzīmi “Zema cena”.                                                                                                                                 
Liene Dupate-Ugule
  

Vēl ziņas

Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts