Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

20.04.2020

Maxima mēneša laikā teju 500 jauni darbinieki

Kopš ārkārtas situācijas izsludināšanas valstī, Maxima Latvija saņem rekordlielu interesi par darba iespējām uzņēmumā - mēneša laikā darbu uzsākuši teju 500 jauni darbinieki, atsevišķās dienās pat sasniedzot rekordlielu jaunu darba līgumu skaitu – 40. Pieprasītākās vakances “Maxima” veikalos: kasieris-pārdevējs, krāvējs, zāles darbinieks, kuri rūpējas, lai apmeklētājiem nodrošinātu drošu un nepārtrauktu pārtikas produktu un citu ikdienas nepieciešamo preču pieejamību veikalos un interneta veikalā www.barbora.lv.

Maxima Latvija  personāla vadības un tirdzniecības  tīklu direktore  Gunita Ķiesnere komentē: “Priecājamies, ka cilvēki aizvien vairāk novērtē stabilitāti un izaugsmes iespējas, ko sniedz darbs vienā no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā. Šis noteikti ir laiks, kad patiesi intensīvi jāstrādā, lai ne tikai nodrošinātu visu nepieciešamo ikdienai, bet arī turpinātu uzņēmuma attīstību atverot jaunus veikalus ar uzsvaru uz drošību un distances ievērošanu. Nodrošinot stabilu atalgojumu un plašu labumu grozu esošajiem darbiniekiem, kā arī jaunas darba vietas cilvēkiem kā ilgtermiņā, tā īstermiņā, varam strādāt uz pilnu jaudu, lai piepildītu plauktus un nodrošinātu drošu iepirkšanos, atbalstot arī Latvijas ekonomiku.”

Esošajā brīdī mums ir ļoti svarīgas arī sabalansētas rūpes par darbiniekiem – gan fizisko veselību, gan arī emocionālo, tāpēc bez virkni drošības pasākumiem veikalā un bezmaksas  dabīgiem vitamīniem,  esam uzsākuši īpaši emocionālu atbalsta programmu darbiniekiem, kas jo īpaši svarīgi šajā sarežģītajā laikā. 

Maxima Latvija velta īpašas rūpes  darbinieku un klientu drošībai, lai ārkārtas situācijas laikā nodrošinātu sociālo distancēšanos un pārtikas drošību, tādēļ  īsteno virkni preventīvas un profilaktiskas darbības:
Stikla aizsargbarjeras pie kasēm starp klientu un kasieri.
Kases zonu tīrīšana un dezinfekcija vismaz vienu reizi divās stundās.
 • Sociālās distancēšanās ierobežojoši pasākumi 2 m rādiusā, kā, piemēram, grīdas uzlīmes, ieprikuma ratiņu izmantošana groziņu vietā, nodrošinot fiziski lielāku barjeru starp citiem klientiem, apsardzes darbienieks uzrauga pircējus, u.c. pasākumi.
 • Stikla aizsargmaskas pašapkalpošanās kasu darbiniekiem.
 • Plaša informatīva kampaņa veikalos, izvietojot materiālus TV ekrānos, veikala radio un plakāti dažādās vietās veikalos ar ieteikumiem, kā samazināt vīrusa izplatību.
 • Nefasētas pārtikas, piemēram, konditorejas izstrādājumu fasēšana.
 • Dezinfekcijas līdzekļi pie veikalu ieejām.
 • Atsevišķi administrācijas darbinieki dodas palīgā kolēģiem no veikaliem, lai spētu efektīvāk organizēt darbu veikalā.
 • Pilnīgi visiem darbiniekiem, kas atbrauc no ārvalstīm, noteikta apmaksāta prombūtne arī, ja nav aizdomas par inficēšanos.
 • Visiem uzņēmuma darbiniekiem ir pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi, lai, piemēram, kasieri, esot kasē, varētu parūpēties par tīrām rokām.
 • Rūpējoties par darbinieku imunitāti, tiek nodrošināts bezmaksas ingvers, citrons un medus.
 • Maxima interneta veikala barbora.lv darbiniekiem ir nodrošināti vienreizlietojamie cimdi un roku dezinfekcijas līdzekļi. Tāpat komplektēšanas centros ir nodrošināti termometri darbinieku veselības stāvokļa kontrolēšanai, ja rodas kādas aizdomas.
 • Lai ierobežotu vīrusa izplatību, barbora.lv ir izstrādājuši un klientiem piedāvā jaunu preču saņemšanas veidu, izmantojot bezkontakta piegādi. Un jau tuvākajā laikā “Barbora.lv” nodrošinās pirkumu saņemšanas punktus, aptverot visus Latvijas reģionus – pirkumu saņemšanas punkti būs pieejami 26 Latvijas pilsētu un mazpilsētu “Maxima” veikalos. 
 • Atsevišķu veikalu periodiska īslaicīga slēgšana, lai ierobežotu apmeklētāju plūsmu.
 • Kā arī veicam daudz citus pasākumus vīrusa ierobežošanai, sadarbojoties ar atbildīgajām valsts iestādēm un dienestiem, kā arī nepieciešamības gadījumā ir gatavi īstenot citas papildus aktivitātes.
Liene Dupate-Ugule

  

Vēl ziņas

Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts