Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

13.07.2023

Maxima Latvija paplašina vegānisko produktu sortimentu un tā pieejamību


Sekojot līdzi sabiedrības uztura paradumiem un garšas tendencēm, Maxima Latvija būtiski palielinājusi vegānisko produktu pieejamību – tagad vegānisko produktu sortiments ir pieejams arī Maxima X formāta veikalos. Savukārt Maxima XX un Maxima XXX veikalos augu valsts sortiments paplašināts teju uz pusi, sniedzot iespēju iegādāties gan jau iecienītas alternatīvas dzīvnieku izcelsmes produktiem, gan arī jaunus augu valsts produktus.

“Maxima” veikalos visā Latvijā ir pieejami produkti gan ikdienas maltītēm, gan arī dažādiem desertiem un svētku ēdienreizēm. “Maxima X” veikalos pircēji var atrast dažādus produktus kā, piemēram, tofu, augu izcelsmes jogurtus ar dažādām garšām, vegāniskās siera šķēles, vegānisko desu un nagetus, kā arī citus produktus. Savukārt lielākajos “Maxima” formāta veikalos produktu klāsts ir papildināts ar tādiem unikāliem produktiem kā augu izcelsmes tunča un laša alternatīvām, čia kaviāru, vegānisko kimči, dārzeņu desu un citiem.

“Arvien biežāk novērojam, ka mūsu veikalu pircēji kā reģionos, tā ar Latvijas lielākajās pilsētās tiecas uzturā iekļaut vairāk augu valsts produktus un meklē alternatīvas jau ierastajiem dzīvnieku izcelsmes produktiem. Paplašinot vegānisko produktu sortimentu  mūsu veikalos, klientiem būtu plašākas iespējas ikdienā veikt ne tikai ilgtspējīgākas izvēles, bet arī bagātināt un atsvaidzināt savu ikdienas maltīti ar jaunām un uzturvielām bagātām garšām. Šobrīd sortimentā pircējiem ir pieejami 65 vegāniskie produkti, kā arī vairāk nekā 50 dažādas vegāniskās un veģetārās, tai skaitā zivju izcelsmes, maltītes no “Meistara marka” klāsta,” stāsta “Maxima Latvija” Kategoriju vadības un iepirkumu direktors Edvīns Lakstīgala.

“Rūpes par veselību, dabu un dzīvniekiem mudina arvien vairāk cilvēku izvēlēties augu valsts produktus, bet lielai sabiedrības daļai tie nav viegli pieejami. Vegāniskā sortimenta paplašināšana “Maxima” veikalos, jo īpaši mazajos, ir mūsdienīgs un atbildīgs solis, kas nodrošinās iedzīvotājiem labāku pārtikas izvēli. Aicinām visus veikalus strādāt pie cilvēkiem un dabai draudzīga sortimenta un visus gardēžus – doties uz “Maxima” atklāt un nogaršot jaunos produktus!” stāsta sabiedriskā labuma programmas “Augi & Draugi” vadītāja Alise Miļūna. “Meistara Marka” sojšliks dārzeņu marinādē ir atzīts par “Gada augu produktu 2022”.Laura Bagātā                                                      

  

Vēl ziņas

Bocuse d’Or Latvijas atlasē uzvar restorāna Ferma šefpavārs Nils Ģēvele
Vai kafija patiešām ir studentu produktivitātes labākais draugs?
Aktīva vai relaksējoša atpūta uz ūdens Lietuvā
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Konkurss The Baltic Taste Award notiks 7.septembrī


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts