Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

16.06.2020

Maxima investē miljonu eiro sabiedrības drošībā COVID-19 laikā


Rūpējoties par pircēju un darbinieku drošību, Maxima Latvija COVID-19 piesardzības pasākumos tiešajos izdevumos ir investējusi teju miljonu jeb 900 000 eiro. Profilakses pasākumos uzņēmums turpina investēt arī pēc Ārkārtas situācijas beigām. 

Aptuveni 60% no šīs summas veido izdevumi, kas saistīti tieši ar prevencijas līdzekļu nodrošināšanu gan darbiniekiem, gan klientiem, t.i. dezinfekcijas līdzekļi, sejas aizsargmaskas, cimdi, u.c. līdzekļi. Veikalu infrastruktūras pielāgošanai (aizsargstikls kasēs, dezinfekcijas līdzekļu stacijas u.c. iekārtas) tika ieguldīti aptuveni 50 000 eiro un teju 25 000 tūkstoši eiro tika investēti uzkopšanas darbu veikšanai – virsmu, iepirkuma ratiņu pastiprinātai tīrīšanai un dezinfekcijai u.c. papildus higiēnas pasākumos. Lai spētu kontrolēt cilvēku plūsmu veikalos, tika nolīgti papildus apsardzes darbinieki. Tāpat uzņēmums atvēlēja ievērojamus līdzekļus sabiedrības informēšanas aktivitātēm, kā arī nomnieku atbalstam, samazinot nomas maksu.

“Šajā laikā vissvarīgākais ir parūpēties par cilvēku drošību, tādēļ “Maxima Latvija” ne tikai investē līdzekļus drošības līdzekļu un inventāra iegādei, bet arī piesaista darbiniekus jauno drošības pasākumu veikšanai – gan papildus darbiniekus rūpēm par pilniem plauktiem, gan arī algojot papildus apsardzes un uzkopošanas servisa darbiniekus.  Esam gandarīti, ka uzņēmuma finanšu līdzekļi un katra darbinieka ieguldītais laiks un enerģija ir palīdzējuši ne tikai samazināt inficēto iedzīvotāju skaitu Latvijā kopumā, bet arī mūsu “Maxima Latvija” komandā, jo visi veiktie Covid-19 testi ir bijuši negatīvi. Redzot, cik efektīvi un sabiedrībā augstu novērtēti ir šie pasākumi, mēs saglabāsim ieviestos drošības pasākumus arī turpmāk,” komentē Maxima Latvija Korporatīvais vadītājs Jānis Vanags.

Lai nodrošinātu sociālo distancēšanos un pārtikas drošību, ir īstenota virkne preventīvas un profilaktiskas darbības, kas tiks saglabātas arī turpmāk, kā piemēram, pie kasēm starp klientu un kasieri ir uzstādītas stikla aizsargbarjeras, pašapkalpošanās kasu darbiniekiem ir nodrošinātas sejas aizsargmaskas, ko viņi var lietot pēc pašu ieskatiem. Pie veikalu ieejām ir novietoti dezinfekcijas līdzekļi, kā arī izvietotas grīdas uzlīmes distances ievērošanai. Savukārt līdz šim nefasētā pārtika nu ir safasēta, un, piemēram, konditorejas izstrādājumus un riekstus ir iespējams iegādāties jau gatavos iepakojumos. Tāpat iedzīvotāji arī turpmāk ātrākiem un ērtākiem norēķiniem ir aicināti izmantot bezkontakta norēķinu iespējas.


Liene Dupate-Ugule

  

Vēl ziņas

Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts