Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

21.04.2020

Maxima ārkārtas situācijā ievērojami paplašina rēķinu apmaksu veikalos


Iedzīvotāji arvien vairāk novērtē iespēju pirkumu veikšanu un rēķinu apmaksu apvienot, veicot to vienuviet Maxima veikalos, tādējādi mazinot atrašanos sabiedriskās vietās un ievērojot sociālo distancēšanos. Operatīvi pielāgojoties ārkārtas situācijai,  šobrīd Maxima veikalos ir iespējams apmaksāt jau 313 dažādu pakalpojumu sniedzēju rēķinus un šāda pakalpojuma popularitāti apliecina jaunu rekordu uzstādīšana – aprīļa vidū Maxima veikalos vienā dienā ir apmaksāti  teju 20 000 dažādi rēķini.

“Laikā, kad iespējas apmaksāt rēķinus kļūst ierobežotākas, priecājamies, ka spējam paplašināt šo pakalpojumu pieejamību Maxima veikalos pie augstas drošības apstākļiem visā Latvijā, ņemot vērā mūsu ieviestās aptuveni 30 iniciatīvas vīrusa ierobežošanai. Ārkārtas situācija valstī ir ieviesusi izmaiņas virkni nozarēm – arī veids, kā cilvēki var apmaksāt pakalpojumus, ir mainījies. Novērojam, ka arvien vairāk cilvēki novērtē iespēju apmaksāt rēķinus mūsu veikalos, veicot to kopā ar ikdienas pirkumiem, tāpēc esam intensīvi strādājuši, lai paplašinātu šī pakalpojuma pieejamību,” komentē Liene Dupate-Ugule, SIA Maxima Latvija komunikācijas vadītāja.

Visos Maxima veikalos pircēji var ērti apmaksāt ne tikai sadzīves pakalpojumu rēķinus par komunālajiem pakalpojumiem, telekomunikācijām un apsaimniekošanu, bet arī 24 pašvaldību izrakstītos nekustamā īpašuma nodokļa paziņojumus. Kopš šī gada sākuma "Maxima Latvija“ noslēgusi 67  jaunus līgumus ar klientiem Daugavpilī, Līvānos, Rēzeknē, Rucavā un Venstpilī, tādējādi kopumā rēķinus apmaksāt veikalu kasēs šobrīd piedāvā 313 pakalpojumu sniedzēji no visas Latvijas. 
Ar visu pakalpojumu sniedzēju sarakstu aicinām iepazīsiet klikšķinot uz saites https://www.maxima.lv/pakalpojumi/rekinu-apmaksa. 
  
Pakalpojumu ir iespēja saņemt tik pat ātri un ērti kā ikdienas pirkumus veikalā. Rēķinus var apmaksāt, uzrādot maksājuma paziņojumu ar svītrkodu, kura skenēšana notiek tāpat kā jebkuram citam veikala produktam. Turklāt norēķinus iespējams veikt gan ar bankas karti, gan skaidrā naudā.Liene Dupate-Ugule

  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts