Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

01.05.2020

Maxima ar 1.3 miljonu investīcijām atklāj 2 jaunus veikalus, palielinot sociālo distancēšanos


Lai nodrošinātu reģionu iedzīvotājiem patīkamu iepirkšanos par zemām cenām, šodien pēc teju četru mēnešu būvniecības darbiem durvis ver divi Maxima X veikali – jauns veikals Bauskā un pilnībā rekonstruēts -  Liepājā. Šo veikalu izveidē kopumā investēti vairāk nekā 1,3 miljoni eiro. Kopumā Maxima Latvija  aprīlī atvērusi 6  veikalus reģionos – Jūrmalā, Gulbenē, Rēzeknē, Limbažos, Bauskā un Liepājā.

Radot modernus un ar jaunākiem tehnoloģiskiem risinājumiem aprīkotus veikalus, jaunajā Maxima X veikalā Bauskā, Slimnīcas ielā 8, veiktas 520  tūkstošus eiro lielas investīcijas, savukārt Liepājā, Cukura ielā 27, esošā veikala rekonstrukcijai investēti vairāk nekā 780 tūkstoši eiro. 

“Bauska un Liepāja ir pilsētas ar lielu izaugsmes potenciālu, tāpēc, vērtējot, kur atvērt jaunus un rekonstruēt esošos veikalus, uzlabojot iepirkšanās pieredzi, izlēmām vairāk nekā miljons eiro lielas investīcijas novirzīt tieši šīm pilsētām. Jaunās un plašās telpas ne tikai nodrošinās lielāku iepirkšanās platību, bet arī sniegs iespēju vienuviet iegādāties visu nepieciešamo par zemām cenām un nodrošinās ergonomiskus darba apstākļus mūsu kolēģiem. Atklājot veikalus, īpaši aicinām klientus izvairīties no drūzmēšanās, kā arī  ievērot visus valdības un SPKC noteiktos drošības pasākumus – preces pietiks visiem,” komentē “Maxima Latvija” vadītājs Viktors Troicins.

Jaunajā Maxima X veikalā Bauskā ir pilnībā pārbūvētās telpas, pielāgojot tās Maxima vajadzībām. Darbinieku un pircēju ērtībām ir izvietotas jaunas inženierkomunikācijas, uzstādīts energoefektīvs LED apgaismojums un ierīkota jauna ventilācija. Ērtākiem un ātrākiem norēķiniem ir uzstādītas 4 pašapkalpošanās kases.

Savukārt pēc rekonstrukcijas darbiem Liepājas Maxima X veikalā ir  pilnībā atjaunota telpu apdare un pārplānotas palīgtelpas. Arī šim veikalam ir  izvietotas jaunas inženierkomunikācijas, uzstādīts energoefektīvs LED apgaismojums un ierīkota jauna ventilācija. Kā arī sekojot līdzi klientu iepirkšanās paradumiem, ir uzstādītas 4 pašapkalpošanās kases.

Abos veikalos ir plašs preču un produktu klāsts kā ikdienai, tā arī svētkiem. Sortimentā ir daudzveidīgs Meistara Marka gatavo maltīšu piedāvājums līdzņemšanai, liela svaigu dārzeņu un augļu izlase, kā arī citi iecienīti produkti.  Liene Dupate-Ugule

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts