Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

23.05.2011

Maskavā atklās Jūrmalas lasītavu

Maskavā atklās Jūrmalas lasītavu
Trešdien, 25. maijā, plkst. 18.00 vienā no slavenākajiem Maskavas restorāniem „Pir O.G.I.” Maskavā, Sretenkas ielā 26, Maskavas Rīgas biedrība sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi atklās īpašu zāli – Jūrmalas pilsētas tematikai veltītu lasītavu. Restorāna–lasītavas sienas rotās 19.–20. gadsimta Jūrmalas pastkartes, bet plauktos varēs atrast dažādos laikos izdotas grāmatas par Jūrmalu un fotoceļvežus.

Pastkaršu ekspozīciju izveidojusi Maskavas Rīgas biedrība un Latvijas pastkaršu kolekcionārs Dmitrijs Jermolajevs.

Uz atklāšanas pasākumu aicināts Latvijas vēstnieks Krievijā Edgars Skuja, lielāko Krievijas plašsaziņas līdzekļu pārstāvji, Jūrmalas tūrisma pārstāvniecības Maskavā, kā arī Jūrmalas sadraudzības pilsētas Maskavas Dienvidrietumu apgabala prefektūras administrācijas pārstāvji. Atklāšanā piedalīsies Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks ekonomikas un attīstības jautājumos Māris Dzenītis.

„Esam ļoti priecīgi, ka restorāna īpašniekiem sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi radās tik lieliska doma – pašā Maskavas sirdī, pie Sarkanā laukuma, izveidot Jūrmalas noskaņām raksturīgu vidi. Restorānu iecienījuši politiķi un radošā inteliģence. Izveidotā lasītava sniegs labas iespējas reklamēt Jūrmalu un atgādināt par mūsu brīnišķīgo pilsētu šādā neparastā veidā,” vērtē M. Dzenītis.

„Ideja izveidot Jūrmalas stūrīti Krievijas galvaspilsētā radusies, tiekoties ar mūsu Jūrmalas draugiem, kuru Maskavā ir daudz, bet līdz šim te nebija neformālas vietas, kur pulcēties šīs burvīgās pilsētas cienītājiem,” pastāstīja pastkaršu kolekcionārs D. Jermolajevs.

No Krievijas Jūrmalā ierodas ļoti daudz tūristu; pērn salīdzinājumā ar 2009. gadu tūristu pieplūdums no Krievijas palielinājies par 56 %. Arī potenciālie investori izrāda īpašu interesi par investīciju iespējām, tādēļ Jūrmalas pilsētas dome pastāvīgi īsteno dažādas mārketinga aktivitātes tūrisma tirgus saglabāšanai un attīstīšanai un investīciju piesaistei.


Elita Cepurīte,
Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste

  

Vēl ziņas

Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā
Ēdienu inovācijas un hibrīdēdieni ilgtspējīgai pārtikas nozarei


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts