Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

11.02.2012

Mammadaba slēpojums Vietalvā!

Slēpojumu rīko Igo Japiņa Sporta aģentūra sadarbībā ar sporta klubu "Vietalva". Sacensību organizators Igo Japiņš stāsta: „Trase būs sagatavota kā klasiskā tā brīvā stila slēpotājiem. "Mailes" ir lielākais slēpošanas stadions Latvijā, kur sacensību trase ir īpaši piemērota distanču slēpotājiem. Šī ir vislabāk un viskvalitatīvāk sagatavotā distanču slēpošanas trase Latvijā, kas ir interesanta reljefa ziņā, vijas pa apsnigušiem mežiem, ko spēs novēr tēt distanču slēpošanas mīļi. Aicinu nenolīst zem siltām segām, bet tā vietā veselīgi pavadīt laiku brīvā dabā, baudot Vietalvas skaistos skatus uz slēpēm kopā ar ģimeni. Piedalīties slēpojumā var jebkurš, sākot no 11 gadu vecuma. Veselības trase ir īpaši ieteicama ģimenēm – tā nav grūta un to var pieveikt ikviens bez speciālas fiziskās sagatavotības, izbaudot Vietalvai raksturīgos iespaidīgos dabas skatus. Sponsori ir parūpējušies par bagātīgu balvu fondu, un ne tikai uzvarētāji, bet arī visi pārējie dalībnieki varēs piedalīties balvu loterijā, kuras sarūpējuši veikals SPORT2000, izdevniecība Jumava un Mammadaba.”
Trases ir sagatavotas slēpošanai un tās var izmēģināt jau tagad! Dalībnieki var reģistrēties slēpojumam mājas lapā velo.lv, kā arī visos SPORT2000 veikalos. Iepriekšējā reģistrācija noslēgsies slēpojuma nedēļas ceturtdienā – 23. februārī plkst. 23.00 interneta mājas lapā http://www.velo.lv/. Lūdzam ņemt vērā, ka iespēja pieteikties maratonam būs arī sacensību dienā uz vietas, taču tad dalības maksa būs lielāka.
Sacensību dienā SPORT2000 pārstāvji uz vietas sniegs tehnisko palīdzību, kas saistīta ar slēpju sagatavošanu sacensībām. Slēpojuma laikā dalībnieki trasē varēs baudīt siltu tēju un „Isostar” enerģētiskos dzērienus. Pēc distances beigšanas visi varēs sildīties pie ugunskura un mieloties ar gardo koknesiešu soļanku.
Mammadaba slēpojumu atbalsta Latvijas Valsts meži, Pļaviņu novada dome, sporta veikalu tīkls SPORT 2000,  sportisko dzērienu izplatītājs Isostar, izdevniecība Jumava, Kokneses Miesnieks, maiznīca Liepkalni.
Turpinot tradīcijas, arī šogad Pierīgā, Garciemā 12.februārī plkst. 11.00 notiks 10 km iesildīšanās brauciens, kur Mammadaba slēpojumam aicināti gatavoties slēpošanas entuziasti. Pulcēšanās plkst. 11.00 Garciema pludmalē.
Interesentus par treniņu iespējām stadiona „Mailes” trasē lūdzam sazināties ar Arvīdu Pīpkalēju, tālr. 28626845. Trase ir apgaismota 5 km garumā. Iespējams nodrošināt naktsmītnes.
Papildus informācija: Igo Japiņš, Tālr. 67314150, http://www.velo.lv/

 

  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts