Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

03.08.2016

Maizes saimei “Druva” 70.jubileja

Fazer svin maizes saimes ”Druva” 70 gadu jubileju un Ogres pilsētas svētku ietvaros to atzīmēs ar diviem nozīmīgiem pasākumiem – ceturtdien, 4. augustā pludmales futbola turnīrā Dubkalnu karjerās tiks atklāti Fazer Ogres novadam dāvinātie futbola vārti (komandu pieteikumi turnīram reģistrējami www.osports.lv), bet sestdien, 6. augustā tiks gatavota līdz šim garākā sviestmaize Ogrē – Fazer dāvana svētku viesiem, kuras kopējais garums būs 150 metri.

“Esam ogrēnieši – te atrodas mūsu uzņēmums, un arī lielākā daļa darbinieku ir no Ogres. Tāpēc ir likumsakarīgi, ka maizes saimes “Druva” 70 gadu jubileju atzīmējam kopā Ogres svētkos. Ilgus gadus atbalstām pilsētas sporta aktivitātes un zinām, ka ogrēnieši ir ļoti sportiski – brauc ar velosipēdiem, spēlē komandu spēles, skrien, trenējas individuāli. Zinot, ka Ogres novada dome veido sporta laukumus Dubkalnu karjerās, gribējām piedalīties – Fazer dāvinātie futbola vārti tagad ļaus trenēties daudziem entuziastiem”, saka FazerBakeryBaltickomunikācijas direktore Baiba Gulbe. 

Maizes saimes “Druva” pirmsākumi meklējami jau pagājušajā gadsimtā - 1946. gadā. Nupat ieguvusi mūsdienīgāku vizuālo tēlu, “Druva” saglabā pamatvērtības – tā ir vienkārša un tradicionāla ikdienas maize lielām un mazām ģimenēm. Latvisko tradīciju godāšana, uzsvaru liekot uz tautas dziesmām un dejām, ir šīs jubilejas vadmotīvs.

“Tradicionāli svētkus svinam ar gardu mielastu, tāpēc aicinām visus uz “Druva” īsteni latviskā garā radītas sviestmaizes gatavošanu un baudīšanu. Tā būs mūsu dāvana pilsētas iedzīvotājiem - svinēsimmaizes saimes “Druva” apaļo jubileju, baudot gardu ēdienu, dziedot un vienojoties tautas dejās”, aicina FazerBakeryBaltickomunikācijas direktore Baiba Gulbe.

Ogres pilsētas svētku ietvaros ceturtdien, 4.augustā, plkst. 18.30 Dubkalnu karjerās sporta laukumos notiks iesildīšanās turnīram, ko vadīs futbola kluba “Ogre” sportisti un bijušie Latvijas Futbola izlases spēlētāji, bet plkst. 19.00 –pludmales futbola turnīrs ar Fazer balvām. Savukārt sestdien, 6. augustā, plkst. 12.00, kopā ar latvisko tradīciju nesēju Pīlāču ģimeni no Ciemupes un restorāna “TheGrill” šefpavāruAleksandru Ločmeli – Manevski tiks gatavota “Druva” sviestmaize. Ikvienam svētku dalībniekam būs iespēja nobaudīt Ogres garāko sviestmaizi un turpināt baudīt svētkus visu pēcpusdienu.


Par Fazer

Fazer ir starptautisks ģimenes uzņēmums, kurš specializējas maizes, saldumu un cepumu ražošanā, kā arī ēdināšanas pakalpojumu sniegšanā. Uzņēmums strādā astoņās valstīs, un tā produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 40 valstīm. Fazermisija ir radīt garšas baudījumu. Jau kopš uzņēmuma dibināšanas 1891. gadā tā panākumu pamatā ir izcila produktu un pakalpojumu kvalitāte, spēcīgi zīmoli, kompetenti darbinieki, kā arī atbildīga pieeja it visā, kas tie darīts. 

Fazer Grupas neto apgrozījums 2015. gadā sasniedza gandrīz 1,5 miljardus eiro, uzņēmumā strādā vairāk nekā 15 tūkstoši darbinieku. Fazer savā darbībā ievēro stingrus ētikas principus, kas ir balstās uz uzņēmuma vērtībām un ANO ilgtspējīgas uzņēmējdarbības nosacījumiem. Šogad Fazer svin 125. veiksmīgas darbības gadu, kā arī uzņēmuma dibinātāja Karla Fazera 150. dzimšanas dienas jubileju!


Horeca

  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts