Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

05.12.2012

Mācību centrs „BUTS” korporatīvo klientu nodaļa 2012. gada izskaņā piedāvā nebijuši atlaidi kā esošajiem, tā arī potenciālajiem klientiem

Mācību centrs „BUTS” korporatīvo klientu nodaļa 2012. gada izskaņā piedāvā nebijuši atlaidi kā esošajiem, tā arī potenciālajiem klientiem. Piesakot sava uzņēmuma darbiniekus korporatīvajām apmācībām, mācību centrs „BUTS” izstrādā individuālu mācību plānu par ļoti demokrātiskām cenām. 

Decembris ir laiks, kad cilvēki uz brīdi apstājas savu ikdienas steigu virpulī un atskatās uz paveikto, kā arī nosprauž jaunus un motivējošus mērķus nākamajam gadam. Mācību centrs „BUTS” augstu vērtē līdzšinējo darbu ar uzņēmumiem, jo tieši kopīgs darbs ir ļāvis augt un attīstīties, piedāvājot arvien jaunus un nebijušus pakalpojumus. 


„Ziniet, ir patīkami, ja uzņēmums sniedz pozitīvu atsauksmi par Jūsu paveikto darbu, bet vēl patīkamāk, ja uzņēmumi kļūst par ciešiem Jūsu sadarbības partneriem, tādējādi vēl vairāk akcentējot sniegtā pakalpojuma kvalitāti un nozīmīgumu sava darba pilnveidošanā. 2012. gads ir palielinājis mūsu draugu skaitu, mēs ar prieku lūkojamies kā attīstās uzņēmumi, palielinās uzņēmumu rezultatīvie rādītāji, kā notiek izaugsme. Šajā brīdī Tu sajūti gandarījumu, jo kas zina, varbūt tieši Tavs sniegtais pakalpojums ir bijis dzinums uzņēmuma pārmaiņām, uzņēmuma izaugsmei” norāda mācību centra „BUTS” pārstāvis Dainis Zaltans.


Ja Jūsu uzņēmums vēlas, lai 2013. gads atnestu vēl vairāk pozitīvu pārmaiņu, vēl straujāk uzlabotu esošos rezultatīvos rādītājus un klientu skaits turpinātu pieaugt, vēršaties pie mācību centra „BUTS” darbiniekiem, lai saņemtu plašu informāciju par pieejamiem pakalpojumiem. 

Mācību centra „BUTS” klienti apliecinās apmācību kvalitāti, bet mūsu piedāvājums Jūs noteikti pārsteigs.Anete Jurcika

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts