Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

30.03.2017

LTRK eksporta balvas saņem “CROSSCHEM” UN “CATCH BOX”

Latvijas lielākā uzņēmēju organizācija Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera trešdien, 29.martā, pasniedza eksporta balvas, kur Krišjāņa Valdemāra balvu “Latvji, brauciet jūriņā!” saņēma ķīmijas preču ražotājs “CrossChem”, bet “Sprīdīša balvu” ieguva bezvadu mikrofonu ražotājs “Catch Box”.

Goda rakstus par veiksmīgu eksporta attīstīšanu kategorijā “Latvji, brauciet jūriņā!” saņēma divi uzņēmumi - “Polipaks” un “Smartlynx” – savukārt “Sprīdīša balvas” goda rakstus saņēma trīs uzņēmumi – “Balticfloc”, “Giraffe 360” un “Rāmkalni Nordeco”.

 “LTRK viens no galvenajiem darbības virzieniem ir eksporta attīstīšana un atbalsts uzņēmējiem, kuri meklē sadarbības partnerus. Esam ļoti lepni, ka varam jau astoto gadu pēc kārtas pasniegt balvas eksportētājiem, kuri mērķtiecīgi strādā pie tā, lai veicinātu ne tikai savu labklājību, bet attīstītu visas Latvija ekonomiku, nodrošinot darba vietas un izaugsmi kopumā,” saka LTRK valdes locekle Katrīna Zariņa, piebilstot, ka balvas pamatbūtība ir izcelt veiksmīgus uzņēmumus, lai iedvesmotu arī pārējos darīt vairāk un attīstīties.

Krišjāņa Valdemāra balva “Latvji, brauciet jūriņā!” jau ierasti tiek pasniegta Latvijas uzņēmumam ar lielāko eksporta potenciālu. Uzņēmēju nominētos komersantus vērtē LTRK Eksporta padome, ņemot vērā šādus kritērijus: ne mazāk kā 51% pamatkapitāla pieder Latvijas rezidentam, kurš savus pakalpojumus un/vai preces eksportē uz vismaz piecām pasaules valstīm. Komersantam ir ne mazāk kā pieci eksporta produkti, tai skaitā inovatīvi, un kopējais eksporta preču un/vai pakalpojumu apjoms ir ne mazāks kā 700 000 eiro.

„Sprīdīša balva” tiek pasniegta jaunam, inovatīvam Latvijas uzņēmumam ar izteiktu eksporta potenciālu. LTRK Eksporta padome uzvarētāju izraugās no pieteiktajiem komersantiem, vērtējot sekojošu kritēriju kopās: mazs uzņēmums, kurš Latvijas tirgū darbojas aptuveni piecus gadus un kurš darbības laikā spējis sasniegt 50% eksporta pieaugumu vai eksporta apgrozījumu - 150 000 eiro.Eksporta apbalvojums tiek pasniegta jau astoto gadu.

Pagājušajā gadā Krišjāņa Valdemāra balvu “Latvji, brauciet jūriņā!” saņēma SIA “Mikrotīkls”, savukārt “Sprīdīša balvu” – SIA “Lat Eko Food”.

LTRK

  

Vēl ziņas

20. oktobris- Starptautiskā šefpavāru diena
12. novembrī Tallinā notiks konference IDEJAS/GARŠAS/ PIEREDZES
PVD pārbaudē atklāj nezināmas izcelsmes zivju konservus ar viltotu marķējumu
KP atļauj īpašnieku kontroles maiņu veikala 220.lv saistītajā grupas uzņēmumā
Seminārs pārtikas nozares pārstāvjiem - Gaumīgas idejas


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts