Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

30.03.2017

LTRK eksporta balvas saņem “CROSSCHEM” UN “CATCH BOX”

Latvijas lielākā uzņēmēju organizācija Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera trešdien, 29.martā, pasniedza eksporta balvas, kur Krišjāņa Valdemāra balvu “Latvji, brauciet jūriņā!” saņēma ķīmijas preču ražotājs “CrossChem”, bet “Sprīdīša balvu” ieguva bezvadu mikrofonu ražotājs “Catch Box”.

Goda rakstus par veiksmīgu eksporta attīstīšanu kategorijā “Latvji, brauciet jūriņā!” saņēma divi uzņēmumi - “Polipaks” un “Smartlynx” – savukārt “Sprīdīša balvas” goda rakstus saņēma trīs uzņēmumi – “Balticfloc”, “Giraffe 360” un “Rāmkalni Nordeco”.

 “LTRK viens no galvenajiem darbības virzieniem ir eksporta attīstīšana un atbalsts uzņēmējiem, kuri meklē sadarbības partnerus. Esam ļoti lepni, ka varam jau astoto gadu pēc kārtas pasniegt balvas eksportētājiem, kuri mērķtiecīgi strādā pie tā, lai veicinātu ne tikai savu labklājību, bet attīstītu visas Latvija ekonomiku, nodrošinot darba vietas un izaugsmi kopumā,” saka LTRK valdes locekle Katrīna Zariņa, piebilstot, ka balvas pamatbūtība ir izcelt veiksmīgus uzņēmumus, lai iedvesmotu arī pārējos darīt vairāk un attīstīties.

Krišjāņa Valdemāra balva “Latvji, brauciet jūriņā!” jau ierasti tiek pasniegta Latvijas uzņēmumam ar lielāko eksporta potenciālu. Uzņēmēju nominētos komersantus vērtē LTRK Eksporta padome, ņemot vērā šādus kritērijus: ne mazāk kā 51% pamatkapitāla pieder Latvijas rezidentam, kurš savus pakalpojumus un/vai preces eksportē uz vismaz piecām pasaules valstīm. Komersantam ir ne mazāk kā pieci eksporta produkti, tai skaitā inovatīvi, un kopējais eksporta preču un/vai pakalpojumu apjoms ir ne mazāks kā 700 000 eiro.

„Sprīdīša balva” tiek pasniegta jaunam, inovatīvam Latvijas uzņēmumam ar izteiktu eksporta potenciālu. LTRK Eksporta padome uzvarētāju izraugās no pieteiktajiem komersantiem, vērtējot sekojošu kritēriju kopās: mazs uzņēmums, kurš Latvijas tirgū darbojas aptuveni piecus gadus un kurš darbības laikā spējis sasniegt 50% eksporta pieaugumu vai eksporta apgrozījumu - 150 000 eiro.Eksporta apbalvojums tiek pasniegta jau astoto gadu.

Pagājušajā gadā Krišjāņa Valdemāra balvu “Latvji, brauciet jūriņā!” saņēma SIA “Mikrotīkls”, savukārt “Sprīdīša balvu” – SIA “Lat Eko Food”.

LTRK

  

Vēl ziņas

Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts