Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

09.09.2015

Londonā parādījies pop-up restorāns suņiem

Kā vēsta portāls www.eater.com, Londonā pēdējā laikā ir tieksme atvērt dažādus neparastus pop-up restorānus - piemēram, restorāns, kur tiek pasniegti tikai ēdieni no bundžām vai tāds, kur norēķināties iespējams ar apskāvieniem; tagad šai neparastajai plejādei pievienojies, šķiet, vistrakākais eksemplārs ar nosaukmu The Curious Canine Kitchen (tulkojumā - Ziņkārīgā suņa virtuve).

Kā vēsta restorāna mājaslapa, tad šis ir "pirmais holistiskais, smalkais pop-up restorāns suņiem". 11. un 12. aprīlī dažiem laimīgajiem suņiem viesmīļi pasniedza ekskluzīvu piecu ēdienu maltīti pie kāda no speciālajiem galdiņiem, kas paredzēti tieši suņiem.

Četrkājainajiem draudzīgā ēdienkarte ietver, piemēram, kanapē maizītes ar jūraszāļu popkornu, ceptus rāceņus un pastinaku, kā arī pamatēdienu ar tvaicētu vistu, kāli un kvinoju. Dzērienkarte piedāvā kokosriekstu ūdeni un kazas piena kefīru. Taču kārtīgam sunim, protams, kārojas arī kaut kas no desertiem- saldais ēdiens ar nosaukumu poochie chia pud tika papildināts ar bezglutēna suņu cepumu, bet maltītes nobeigumā tiek piedāvāts pikantais smadzeņu kauls kārtīgai zobu iztīrīšanai. Pēc ēšanas pieejams arī īpašs alkālisks ūdens, gardēžu vēdera normalizēšanai.

Tā kā restorāns The Curious Canine Kitchen nevēlējās, ka suņu īpašniekiem jālaiž gar degunu visi labumi, arī cilvēkiem tika piedāvāti septiņu veidu ēdieni. Suņu saimnieki varēja paknibināties ar tādām lietām kā paprikas un kāļu čipsi, godži ogu bumbiņas un termiski neapstrādātas picas, kas pagatavotas no dehidrētām sēnēm un griķu asniem, tam visam pa virsu uzdzerot kokosriekstu ūdeni, kādu no smūtijiem vai kombuču. Biļešu cena: 20 Anglijas mārciņas par katru suņa un cilvēka tandēmu - tiesa gan, visas biļetes bija izpārdotas jau labu laiku pirms restorāna vaļā vēršanās.

Ziņkārīgā suņa virtuve, protams, nav pirmā ēstuve mūsu mājdzīvniekiem. 2013.gadā Berlīnē durvis vēra Pets Deli - te suņiem-gardēžiem tiek piedāvātas pat mājdzīvniekiem piemērotas kūciņas. Turpretī Anglija ir oficiāli kļuvusi par mājvietu pasaulē pirmajam saldējuma busiņam speciāli suņiem, bet Sidnejā, piemēram, ir suņu restorāns, kas spalvainajiem mīluļiem piedāvā kazas piena kapučīno un dažāda veida steikus.

Avots: pavāru klubs, informācija sagatavoja pēc portāla www.eater.com materiāliem

  

Vēl ziņas

Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā
Ēdienu inovācijas un hibrīdēdieni ilgtspējīgai pārtikas nozarei


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts