Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

18.03.2013

LIVIKO pilnveido vīna projektu NAUTIMUS


Viens no lielākajiem alkoholisko dzērienu importētājiem un vairumtirgotājiem Latvijā SIA LIVIKO pilnveido vīna projektu NAUTIMUS. Vīnu izlasi, kas ir būtiska projekta daļa, ir veidojuši un atlasījuši Latvijas labākie vīnziņi. 

Izlases vīnus apvieno īpaši veidota NAUTIMUS zīme, kas kalpo kā garantija tam, ka izvēloties NAUTIMUS projekta vīnus, pircēji var būt droši par to, ka iegādājas labu vīnu par samērīgu cenu katrā no NAUTIMUS vīnu segmentiem. 

„Ideja par NAUTIMUS vīnu sērijas izveidi dzimusi domājot par patērētāju izglītošanu vīnu kultūrā, kā arī, lai atvieglotu orientēšanos plašajā vīnu piedāvājumā, kas bieži vien mulsina pircēju veikalu plauktu plašajā sortimentā,” stāsta SIA LIVIKO ģenerāldirektors Genādijs Kļepikovs.

NAUTIMUS vīnu kolekciju LIVIKO Latvijas patērētājiem piedāvā jau kopš 2009.gada, taču šī gada janvārī kolekcija tika atjaunota - aklās degustācijas laikā Latvijas labākie vīnziņi atlasīja atbilstošus vīnus pēc kvalitātes atbilstības cenai.

 No aptuveni 100 LIVIKO sortimenta vīniem degustācijas laikā NAUTIMUS projektā tika iekļauti 68 vīni no Francijas, Spānijas, Itālijas, Jaunzēlandes, Austrālijas, Čīles, Gruzijas, Portugāles, Vācijas, ASV, Argentīnas un citām pasaules vīna valstīm.

Projekta ietvaros ir izveidota jauna, mūsdienīga mājas lapa un sociālā tīkla Facebook konts, kurā var uzzināt atbildes uz aktuālākajiem patērētāju jautājumiem - kā vīnu pareizi uzglabāt, kā izvēlēties, kāda ir vīna saderība ar ēdienu.

Sanita Ozoliņa


  

Vēl ziņas

Katrs sestais Latvijas iedzīvotājs pērn pirmoreiz izmēģināja pārtikas iegādi internetā
Maxima vakcinācijas veikšanai rosina izmantot lielveikalu infrastruktūru
Maxima pērn ziedojusi 230 000 pārtikas produktu
Amber Beverage Group apbalvota kā vadošā starptautiskā dzērienu nozares kompānija 2020. gadā
Lidosta Rīga gadu noslēdz ar pasažieru skaita kritumu par vairāk nekā 74%


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts