Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

27.03.2013

LIVIKO iepazīstina ar jaunās NAUTIMUS kolekcijas vīniem

21.martā SIA LIVIKO, viens no lielākajiem alkoholisko dzērienu importētājiem un vairumtirgotājiem Latvijā prezentēja jauno NAUTIMUS vīna kolekciju un jauno mājas lapu, kurā sev nepieciešamu informāciju var iegūt jebkurš vīna baudītājs.

NAUTIMUS vīna degustācija norisinājās restorānā Bibliotēka No.1, to vadīja Baltijā un Latvijā atzīti vīna speciālisti Jānis Kaļķis, Ronalds Pētersons un Zigmārs Kalniņš. Degustācijas laikā varēja nobaudīt visus NAUTIMUS vīna kolekcijas vīnus.

„NAUTIMUS projektā piedalos no pašiem tā pirmsākumiem, kas meklējami 2009.gadā, taču varu teikt, ka projekts ir audzis un sekojis vietējo patērētāju vīna lietošanas tendencēm. 

Šī gada janvārī ar saviem kolēģiem Ronaldu un Zigmāru aklajā degustācijā no 100 piedāvātajiem vīniem atlasījām 68, kas visprecīzāk atbilstu Latvijas patērētāju prasībām. Tāpēc varu apgalvot, ka NAUTIMUS vīna kolekcija ir kvalitatīva un atbilst šī brīža vīna tendencēm Latvijā,” stāsta someljē Jānis Kaļķis.

Prezentācijā NAUTIMUS pārstāvji atnākušos viesus pārsteidza arī ar jaunu interneta mājas lapu www.nautimus.lv. 

Tajā var uzzināt ne tikai vīna pasaules jaunumus, bet, apmeklējot īpašo vīna meklēšanas sistēmu, pāris sekunžu laikā atrast konkrētam ēdienam vispiemērotāko vīnu un uzzināt, kuros Latvijas veikalos to var iegādāties.

„Esam gandarīti par paveikto, jo ir sperts solis tuvāk tiem patērētājiem, kuriem līdz šim vīna kultūra ir bijusi sveša. Uzlabotā mājas lapa palīdz cilvēkiem piemeklēt piemērotu vīnu konkrētam ēdienam.

 Arī pie veikala plaukta patērētājam ir atvieglota izvēle, jo pērkot vīnu, uz kura pudeles ir NAUTIMUS preču zīmols viņi var būt pārliecināti, ka iegādājas kvalitatīvu vīnu,” stāsta SIA LIVIKO ģenerāldirektors Genādijs Kļepikovs.Sanita Ozoliņa  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts