Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

27.03.2013

LIVIKO iepazīstina ar jaunās NAUTIMUS kolekcijas vīniem

21.martā SIA LIVIKO, viens no lielākajiem alkoholisko dzērienu importētājiem un vairumtirgotājiem Latvijā prezentēja jauno NAUTIMUS vīna kolekciju un jauno mājas lapu, kurā sev nepieciešamu informāciju var iegūt jebkurš vīna baudītājs.

NAUTIMUS vīna degustācija norisinājās restorānā Bibliotēka No.1, to vadīja Baltijā un Latvijā atzīti vīna speciālisti Jānis Kaļķis, Ronalds Pētersons un Zigmārs Kalniņš. Degustācijas laikā varēja nobaudīt visus NAUTIMUS vīna kolekcijas vīnus.

„NAUTIMUS projektā piedalos no pašiem tā pirmsākumiem, kas meklējami 2009.gadā, taču varu teikt, ka projekts ir audzis un sekojis vietējo patērētāju vīna lietošanas tendencēm. 

Šī gada janvārī ar saviem kolēģiem Ronaldu un Zigmāru aklajā degustācijā no 100 piedāvātajiem vīniem atlasījām 68, kas visprecīzāk atbilstu Latvijas patērētāju prasībām. Tāpēc varu apgalvot, ka NAUTIMUS vīna kolekcija ir kvalitatīva un atbilst šī brīža vīna tendencēm Latvijā,” stāsta someljē Jānis Kaļķis.

Prezentācijā NAUTIMUS pārstāvji atnākušos viesus pārsteidza arī ar jaunu interneta mājas lapu www.nautimus.lv. 

Tajā var uzzināt ne tikai vīna pasaules jaunumus, bet, apmeklējot īpašo vīna meklēšanas sistēmu, pāris sekunžu laikā atrast konkrētam ēdienam vispiemērotāko vīnu un uzzināt, kuros Latvijas veikalos to var iegādāties.

„Esam gandarīti par paveikto, jo ir sperts solis tuvāk tiem patērētājiem, kuriem līdz šim vīna kultūra ir bijusi sveša. Uzlabotā mājas lapa palīdz cilvēkiem piemeklēt piemērotu vīnu konkrētam ēdienam.

 Arī pie veikala plaukta patērētājam ir atvieglota izvēle, jo pērkot vīnu, uz kura pudeles ir NAUTIMUS preču zīmols viņi var būt pārliecināti, ka iegādājas kvalitatīvu vīnu,” stāsta SIA LIVIKO ģenerāldirektors Genādijs Kļepikovs.Sanita Ozoliņa  

Vēl ziņas

48% līgotāju apsver bezalkoholiskā alus lietošanu Līgo vakarā
Vīnzinis: izskaistini savus grilētos ēdienus ar vīnu
Valmiermuižas alus šogad ieguldījis 50 000 eiro jaunu alus garšu radīšanā
53 tūrisma pakalpojumu sniedzēji saņem Gājējam draudzīgs zīmi
Latvijas balzams radījis jaunu dzērienu ar kaņepju garšu


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts