Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

16.11.2020

Liepājas uzņēmums “Tiamo grupa” atver vēl vienu Čili Pizza Rīgā

Viens no Latvijā lielākajiem ēdināšanas un viesmīlības uzņēmumiem SIA Tiamo grupa 12. novembrī atvēris vēl vienu picēriju Čili Pizza Rīgā, tirdzniecības centrā Origo, Stacijas laukumā 2, un piedāvā 30 jaunas darbavietas. Šogad uzņēmums, neskatoties uz ārkārtējās situācijas ierobežojumiem valstī, plāno atklāt vēl vienu ēdināšanas vietu tirdzniecības centrā Gaiļezers.

Tiamo grupas vadībā Čili Pizza picērijas veiksmīgi darbojušās Liepājā, Ogrē, Jelgavā, Valmierā un Daugavpilī. Savukārt Rīgā šī ir otrā Čili Pizza – pirmo picēriju uzņēmums atvēra š.g. jūnijā iepirkšanās un izklaides centrā Aktropole, investējot vairāk nekā 250 000 eiro. Tirdzniecības centra Origo picērijas platība ir 250 kvadrātmetri, un ietilpība līdz pa 98 sēdvietām, tomēr līdz Covid-19 pandēmijas radītās ārkārtējās situācijas beigām ēdienus ikviens varēs pasūtīt līdzi ņemšanai, kā arī – ar Wolt un Bolt piegādēm.

“Pavasarī ārkārtējā situācija parādīja, ka aizvērt ēdināšanas vietu pavisam ciet, iespējams, ir finansiāli izdevīgāk, bet uzskatām, ka grūtāk iekustināt pilnībā apstādinātu kuģi, nevis tādu, kas kustas nedaudz un lēni,” saka Monta Magone, “Tiamo grupas” valdes locekle. “Īstenojot biznesa stratēģiju un strādājot pie paplašināšanās, ieguldām ļoti daudz darba. Komanda strādājusi mēnešiem ilgi, un izdarīts ir viss, lai atklātu otro Čili Pizza Rīgā un pavisam drīz – vēl vienu ēdināšanas vietu. Turklāt Latvijā Čili Pizza ir mīlēts zīmols, un mēs ticam tā dzīvotspējai.”

Tiamo grupa nodrošina darbiniekus ar visiem nepieciešamajiem aizsarglīdzekļiem, kā arī stingri seko līdzi darbinieku veselībai un pašsajūtai. Ņemot vērā ārkārtējo situāciju valstī, ēdienus visos uzņēmuma restorānos un ēdināšanas vietās var pasūtīt tikai līdzi ņemšanai vai ar “Wolt” vai “Bolt” piegādi, kā arī Tiamo grupas mobilajā lietotnē Tiamo Food.

“Tiamo grupa” ir viens no vadošajiem ēdināšanas uzņēmumiem Latvijā ar vairāk nekā 20 sabiedriskās ēdināšanas vietām un 500 darbiniekiem. Uzņēmums ir viens no TOP 20 lielākajiem nodokļu maksātājiem Kurzemē (2,5 milj. eiro). Pērn uzņēmuma neto apgrozījums sasniedza 10 miljonus eiro, un tas guvis vairāk nekā 500 000 eiro peļņu. Grupā, kas darbojas jau ilgāk par 15 gadiem, ietilpst restorāni MO, Olive, Čello un Sushi Boom, kafejnīcas Lotte caffe, Teātra kafejnīca, klubs un pludmales bārs Cukurfabrik Liepājā, kā arī Čili Pizza picērijas vairākās Latvijas pilsētās. Tiamo grupu raksturo izcila apkalpošana, izmeklēts piedāvājums un rūpība ikvienā detaļā.

Čili Pizza ir picēriju zīmols Latvijā un Lietuvā. Pirmā picērija Latvijā tika atvērta 2001. gada decembrī Liepājā. Patlaban Latvijā darbojas 11 Čili Pizza picērijas “Tiamo grupas” vadībā. Mājīgā atmosfērā “Čili Pizza” piedāvā plašu picu klāstu un iecienītus ēdienus no Latvijas un citu valstu virtuvēm – uzkodas, salātus, zupas, siltos ēdienus, desertus, kā arī dažādus dzērienus un kokteiļus.


Toms Zukulis

  

Vēl ziņas

Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts