Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

18.01.2020

Liepājā plāno atvērt viesnīcu Radisson

Starptautiskā viesnīcu ķēde Radisson plāno atvērt viesnīcu Liepājā, informē Radisson Hotel Group.

Plānots, ka viesnīca atradīsies vēsturiskā, "art deco" stila ēkā un tajā tiks izveidoti 90 viesnīcas numuriņi, restorāns, bārs, kā arī divas konferenču telpas un divas banketu zāles. Tāpat viesnīcas ēkā būšot sporta zāle un SPA.

"Mēs turpinām piedāvāt lielāko augstākā līmeņa viesnīcu tīklu Baltijā. Latvija mums joprojām ir svarīgs tirgus, un šī būs mūsu pirmā viesnīca ārpus Rīgas, kurā pašlaik darbojas 7 viesnīcas un viena no tām tiek būvēta. Tas ir atzinīgi vērtējams papildinājums 20 viesnīcām, kas darbojas šajā reģionā," komentēja "Radisson Hotel Group" valdes priekšsēdētāja vietniece Elie Younes.

"Tas, ka Liepājā ienāk starptautiska viesnīcu ķēde, iezīmē jaunu pavērsienu mūsu viesmīlības nozarei, pie kuras esam strādājuši dažu pēdējo gadu laikā. Liepāja kļūs par pirmo pilsētu ārpus galvaspilsētas Rīgas un tās apkārtnes, kurā atradīsies atpazīstamais viesnīcu zīmols. "Radisson" ir viena no pasaules vadošajām viesnīcu ķēdēm ar vairāk nekā 1400 viesnīcām neskaitāmās valstīs, tāpēc šīs viesnīcas klātbūtne Liepājā paver mums jaunas iespējas, jaunas jaudas un pievieno jaunu orientieri. Tā kalpo kā labi zināma pašas pilsētas atpazīšanas un kvalitātes pazīme, mudinot apmeklētājus no Skandināvijas, Vācijas, ASV un daudzām citām valstīm atklāt un izpētīt šo reģionu, padarot to labāk zināmu," komentēja Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Uldis Sesks.

Kompānijai Radisson Hotel Group pieder viena no lielākajām viesnīcu ķēdēm pasaulē, kas darbojas ar septiņiem atšķirīgiem zīmoliem – Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson RED un citiem.

Avots: DB.lv

  

Vēl ziņas

Latvijas uzņēmums Mogotel atver jaunu viesnīcu Tallinā
Vīnziņa padomi izvēloties dzirkstošo vīnu
3 noderīgi padomi veselīgam un garšīgam svētku galdam bērniem
Gandrīz puse aptaujāto Latvijas jauniešu vēlas ēst mazāk dzīvnieku produktu
Daudzās Latvijas ģimenēs maltītes gatavo kopā ar bērniem


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts