Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

15.10.2012

LDDK aicina pieteikties uzņēmumus droša uzņēmuma simbola iegūšanai

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) aicina uzņēmumus pieteikties „Droša uzņēmuma apstiprinājuma simbola noteikšana un piešķiršana” konkursam (turpmāk - Konkurss), lai iegūtu droša uzņēmuma simbolu un statusu. 
Konkurss notiek jau otro gadu un pagājušajā gadā konkursā piedalījās tikai metālapstrādes un mašīnbūves nozares, bet šogad tiek aicināts jebkuras nozares uzņēmums. 

Droša uzņēmuma apbalvojumu pasniegšana notiks izstādes „Tech Industry 2012” laikā (2012.gada 29.novembris – 1.decembris, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā), piedaloties uzņēmumu vadītājiem, profesionālās izglītības iestāžu direktoriem, darba aizsardzības speciālistiem, projekta partneriem, atbalstītājiem un plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem.
Konkurss uzņēmumiem notiek projekta „Droša skola – drošs darbs” ietvaros, kura   mērķis ir izvērtēt, atbalstīt un izcelt Latvijas uzņēmumos esošo labo praksi drošas darba vides nodrošināšanā, novēršot darbinieku un praktikantu nelaimes gadījumus darba un mācību vietā. 
Projekta galvenais apbalvojums tiek pasniegts par drošas darba un mācību vides stratēģijas īstenošanu ilgtermiņā, kas īstenota un attiecināma uz visiem uzņēmumā strādājošiem darbiniekiem. Projekta veicināšanas balvas tiek pasniegtas par būtiskām izmaiņām un uzlabojumiem drošas darba un mācību vides izveidošanā un uzturēšanā, īstermiņa darbības mērķu sasniegšanu, kas īstenoti un attiecināmi uz visiem uzņēmumā strādājošiem darbiniekiem vai atsevišķām uzņēmuma struktūrvienībām. 
Projekta sadarbības partneri ir LR Izglītības un zinātnes ministrija (IZM), Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS), Latvijas Mašīnbūves un metālapstrādes nozares uzņēmēju asociācija (MASOC), LR Labklājības ministrija (LM), Valsts Darba inspekcija (VDI), AS „Inspecta Latvia”, SIA Out Loud, AS Severstaļlat.
Pieteikšanās notiek līdz 20.oktobrim, aizpildot pašnovērtējuma formu, kura atrodas 

šeit:pašnovērtējuma forma 


Tā ir jānosūta uz e-pastu: marija@lddk.lv.

Konkursa nolikums pieejams šeit:
Nolikums


Informāciju sagatavoja:
Agnese Alksne, LDDK korporatīvās sociālās atbildības un komunikāciju eksperte
E-pasts: agnese.alksne@lddk.lv

  

Vēl ziņas

KONFERENCE:PIEGĀDES ĶĒDE, RAŽOŠANA, RANSPORTS & LOĢISTIKA. EKSPORTS. TIRDZNIECĪBA. E-KOMERCIJA
Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkurss Jaunais Maiznieks 2019
SPI grupas izšķirošā uzvara Stolichnaya preču zīmes strīdā
13. novembrī seminārs-Kā izplatīt vietējo pārtiku Bizness-Biznesam tīklā
No 5.-7. februārim Berlīnē notiks starptautiskā augļu un dārzeņu loģistikas nozares izstāde


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts