Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

18.09.2013

LB veikali paplašina tīklu - atver jaunu veikalu Ziepniekkalnā

Izvērtējot patērētāju pieprasījumu, “Latvijas balzams” specializētie veikali paplašina savu tīklu, atverot jaunu veikalu Ziepniekkalnā, Valdeķu ielā 62a. Veikals atvērts 12. septembrī.

Jaunais veikals ir veidots pēc vienotas “Latvijas balzams” specializēto alkoholisko dzērienu veikalu  koncepcijas, ar pircējam viegli atpazīstamu veikala ārējo izskatu, un vienotu standartu klientu apkalpošanā. Produktu sortiments būs līdzvērtīgs citu LB veikalu piedāvājumam. 


“Lēmums par jauna veikala atvēršanu ir stratēģiski pamatots ar to, ka Pārdaugavā līdz šim mums ir bijis tikai viens veikals, tāpēc par jauno veikala atrašanās vietu esam izvēlējušies vienu no apdzīvotākajiem rajoniem - Ziepniekkalnu.

 Veikalā jau no pirmās dienas cenas būs norādītas paralēli arī eiro, lai veicinātu pircēju pierašanu pie gaidāmajām pārmaiņām,” informē “Latvijas balzams” veikalu tīkla vadītājs Pāvels Fiļipovs.


“Šogad LB veikali paralēli investē IT sistēmu pielāgošanā visos 49 veikalos, lai nodrošinātu veiksmīgu pāreju uz eiro valūtu, kā arī ieviešam videonovērošanu, jo to paredz veiktie grozījumi “Alkoholisko dzērienu aprites likumā””, turpina Pāvels Fiļipovs.


Kā jau svētkos pieņemts, jaunā veikala atklāšanu pavada akcijas piedāvājumi, dāvanas konkrētiem pirkumiem un degustācijas četru dienu garumā. 

“Latvijas balzams” veikals Ziepniekkalnā, Valdeķu ielā 62a, strādās katru dienu, darbadienās no 08:00 - 22:00, svētdienās un brīvdienās no 09:00 - 19:00.


 No 12. septembra līdz 15. septembrim, katru dienu laika posmā no plkst. 16:00 - 18:00 veikalā notiks produktu degustācijas.

Šobrīd “Latvijas balzams” ir 49 firmas veikali Latvijā, kas pieder S.P.I Group uzņēmumam SIA “Bravo”. Veikalos iespējams iegādāties visus AS “Latvijas balzams” Latvijas tirgum paredzētos dzērienus, kā arī dažādus importētos alkoholiskos dzērienus un citus pārtikas produktus. SIA Bravo piederošo „Latvijas balzams” veikalu kopējais apgrozījums 2012.gadā veidoja 12.7 miljonus EUR, ieskaitot PVN.Pāvels Fiļipovs

  

Vēl ziņas

Jūrmalā atvērts jauns restorāns gardēžiem – Choice Jūrmala
Līgotāji šogad galdā cels dažādus sierus, alu, šašliku un svaigus dārzeņus
Ēšanas paradumi ir mainījušies uz veselīgākiem
MICHELIN zvaigznes tagad arī Baltijā
Bezmaksas semināri par interaktīvo rīku darba vides riska novērtēšanai OiRA


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts