Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

30.12.2021

Latvijas uzņēmums Mogotel atver jaunu viesnīcu Tallinā


Baltijā lielākais viesnīcu operators Mogotel turpina paplašināt savu klātbūtni reģionā un 29. decembrī atvēra jaunu viesnīcu Tallinas centrā - Rixwell Viru Square. Viesnīcas ēka ir celta XX gs. 50.gados. Te ir 82 numuri, lobby bar, restorāns, bārs, konferenču zāles. 

Daži numuri ir aprīkoti ar saunu un hidromasāžas vannu. Viesnīca atrodas vienā no galvenajiem pilsētas laukumiem – Viru laukumā, Tallinas svarīgāko ielu krustpunktā. Tikai dažu minūšu gājiena attālumā atrodas populāri apskates objekti - Tallinas Svētā Olafa baznīca un Tompejas pils. Par godu atvēršanai Rixwell Viru Square būs pieejami visizdevīgākie nakšņošanas un Jaungada sagaidīšanas piedāvājumi. 

Pēc Mogotel speciālistu vērtējuma, tieši Tallina ir kļuvusi par pieprasītāku tūrisma galamērķi gadu mijas sagaidīšanai, salīdzinot ar Viļņu un Rīgu. Neskatoties uz vairākiem papildu ierobežojumiem tūristiem, kas tika ieviesti Ziemassvētku brīvdienās, Igaunijā notiks publiski svētku pasākumi, bet izklaides vietām ir atļauts strādāt līdz plkst.6:00 rītā. 

“Ņemot vērā šodienas nenoteiktību pasaulē, ko ir radījusi COVID-19 pandēmija, mēs priecājamies, redzot, ka mūsu viesnīcas Latvijā un visā Eiropā nebūs tukšas. Esam sagatavojuši īpašus Jaungada piedāvājumus un dāvanas mūsu apmeklētājiem. Turklāt Latvijas viesnīcās gatavojam īpašas Jaungada vakariņas, jo ir atcelti vairāki ierobežojumi un viesi varēs restorānos uzturēties līdz plkst. 6:00 rītā. Jaungada brīvdienās Latvijā ieradīsies tūristi no Lietuvas, Ukrainas, Vācijas, Lielbritānijas, Itālijas, Spānijas. Igaunijā dominē viesi no Krievijas, Somijas un Latvijas,” komentē Mogotel Hotel Group īpašnieks Vadims Muhins. 

Runājot par aizvadīto gadu tūrisma nozarē Latvijā un visās Baltijas valstīs, jāizceļ pozitīva tendence – pieaug iekšējais tūrisms. Biežāk nekā pirms pandēmijas Latvijas, Lietuvas un Igaunijas tūristi izvēlas vietējās viesnīcas vai naktsmītnes kaimiņvalstīs. Tas stimulē aktīvāku tūrisma infrastruktūras attīstību un piedāvājumu skaita palielināšanos. Tā 2021.gada decembrī Latvijā būs atvērtas septiņas Mogotel viesnīcas, salīdzinājumam – pirms gada darbojās tikai divas. 

Savas prognozes par tūrisma nozares attīstību 2022.gada pirmajā ceturksnī izteica Mogotel Hotel Group izpilddirektore Jeļena Stirna: “Tā kā Eiropā atgriežas stingrāki ierobežojumi straujās omikrona paveida izplatības dēļ, tad kopējais tūristu skaits no Eiropas, salīdzinot ar iepriekšējiem mēnešiem, būs mazāks. Savukārt Baltijas valstu ceļotāju īpatsvars un vietējo tūristu skaits, visticamāk, nemainīsies. Turklāt kopējo dinamiku būtiski ietekmēs elektrības un gāzes cenu pieaugums Eiropā, jo tā rezultātā tūrisma pakalpojumu cenas pieaugs.”


 
Igors Porohs

Galerija

  

Vēl ziņas

Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā
Ēdienu inovācijas un hibrīdēdieni ilgtspējīgai pārtikas nozarei


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts