Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

12.11.2015

Latvijas tūrisma nozares parstāvji piedalās izstādē Brēmenē

Baltijas jūras reģiona valstu kopīgajā stendā Ziemeļvācijas nozīmīgākajā tūrisma 
izstādē apmeklētāju netrūka.


Ziemeļvācijas lielākā nozares izstāde „Reiselust Bremen  2015” notika no 6. līdz 8. novembrim Brēmenē. Stendā, kuru organizēja Brēmenes tūrisma uzņēmums „Baltikum Exklusiv”, kopā ar šīs firmas ceļojumu konsultantiem strādāja Latvijas un Igaunijas tūrisma profesionāļi.

Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) tūrisma tirgus speciāliste Anita Priedīte stāsta: “Piedalīšanās izstādē “Reiselust Bremen” bija produktīva. Ja līdzīgs Baltijas jūras valstu stends tiks organizēts arī nākamgad, ir vērts tajā piedalīties, jo izstādes apmeklētājiem ir daudz konkrētu jautājumu par Latviju.”

Pēc TAVA speciālistes vārdiem, ceļotājiem Ziemeļvācijā Baltijas valstis nav svešas, daudzi jau vairākkārt pie mums ir bijuši, taču viņi nenoraida iespēju atbraukt vēlreiz, lai pavadītu mūsu zemē ilgāku laiku. Sarunu laikā ar stenda apmeklētājiem saņemti gan komplimenti par Latvijā redzēto, gan lietišķi jautājumi, lai plānotu braucienus uz mūsu valsti.

Kaut gan no Rīgas uz Brēmeni lido “Ryanair” lidmašīnas un daudzi šo iespēju labprāt izmanto, liela daļa apmeklētāju vaicāja par iespējām  ceļojumā doties ar kemperi vai automašīnu.  Šie cilvēki braucienus plāno paši, neizmantojot tūrisma firmu pakalpojumus, un  tāpēc tūrisma informācija viņiem ir ļoti svarīga.

Vairāki brēmenieši interesējās par burāšanu ar jahtu uz Baltijas valstīm un ceļojumiem pa Latvijas upēm ar laivu. 

Baltijas jūras piekraste ir saistošs ceļojuma mērķis Vācijas auto, moto un velotūristiem.

Baltijas valstu stenda novietojums izstādē bija ļoti labs, jo tas atradās tieši pretī izstādes skatuvei, gar kuru pārvietojās galvenā apmeklētāju plūsma. Stendā par degustācijas cenu tika piedāvāts Igaunijas alus „Saku”.  Bija organizēta arī loterija, kurā tie, kas aizpildīja anketu, varēs laimēt ceļojumu uz kādu  Baltijas valsti.

TAVA tūrisma tirgus speciāliste Anita Priedīte apmeklētāju teltī sniedza pusstundu garu prezentāciju par mūsu valsts tūrisma piedāvājumu. Stendā no Latvijas puses strādāja arī Jelgavas pilsētas domes pārstāvji. No informatīvajiem izdevumiem, kuri tika piedāvāti apmeklētājiem, interese bija ne tikai par Latvijas tūrisma kartēm un bukletiem, bet, it īpaši, par Baltijas valstu kopīgajiem materiāliem.

“Reiselust Bremen” ik gadu apmeklē vismaz 33 000 Ziemeļvācijas iedzīvotāju.


 Inta Briede 

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts