Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

14.04.2016

Latvijas tūrisma nozares pārstāvji iepazīst Liepāju

14. un 15. aprīlī, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) uzņem Latvijas tūroperatorus un tūrisma aģentūru pārstāvjus, kas nodarbojas ar ienākošo tūrismu, lai iepazīstinātu viņus ar Liepājas pilsētas un apkārtnes tūrisma piedāvājumu klāstu. 

Viesiem Liepājas iepazīšanai ir sagatavota plaša programma, kuras laikā tiks prezentēti jaunākie piedāvājumi kultūrtūrisma un darījumu tūrisma jomā, atpūta ģimenēm ar bērniem un aktīvās atpūtas iespējas, gan arī gastronomiskā tūrisma piedāvājumi.

Lai parādītu iespējas, kā īsināt ceļu uz Liepāju, padarot to interesantāku, programmā ir iekļauts gan Piena muzeja un šitaki sēņu audzētavas “Garīkas” apmeklējums, gan arī Aizputes muzeja un vīna darītavas apskate.

Liepājas iepazīšanu tūroperatori sāks ar Liepājas lidostas apskati. Te būs iespēja uzzināt gan par jau esošajiem lidostas pakalpojumiem, gan arī redzēt jaunizveidoto lidostas infrastruktūru. 

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā tūrisma operatori tiks iepazīstināti ar tiem pakalpojumiem, ko pilsēta var piedāvāt gan tūristu grupām, gan individuāliem ceļotājiem: velosipēdu noma, gidu pakalpojumi dažādās valodās, ikdienas ekskursijas “Tiksimies Rožu laukumā!” vasaras periodā, informācija par tūrisma apskates objektiem un darījumu tūrisma vietām, tūrisma informācijas bukleti un kartes. Savukārt sarunas ar biroja darbiniekiem noteikti vairos savstarpēju uzticēšanos un pavērs jaunas iespējas turpmākajai sadarbībai.

Pirmās dienas noslēgumā galvenais akcents tiks likts uz koncertzāles “Lielais dzintars” piedāvājumu iepazīšanu gan kultūrtūrisma, gan arī darījumu tūrisma jomā. Ekskursija pa koncertzāli ļaus aptvert ēkas plašumu un daudzfunkcionālās iespējas, savukārt prezentācijā uzskatāmi tiks parādītas dažāda līmeņa un apjoma konferenču rīkošanas iespējas. Koncertzāles izcilo akustiku viesiem būs iespēja dzirdēt piektdienas vakarā, jo “Lielais dzintars” tūrisma profesionāļiem dāvā biļetes uz koncertu “Metamorfozes”.

Otrās dienas programma ir ļoti daudzveidīga: rīts sāksies ar Latvijas tūroperatoru tikšanos ar Liepājas pilsētas domes vadību. Pēc tam viesiem būs iespēja apskatīt dažādu Liepājas viesnīcu un viesu namu piedāvājumus, iegūt informāciju par esošajiem un jaunajiem tūrisma produktiem Beberliņos un Karostas cietumā, uzzināt par piedāvājumiem skolēnu grupām un ģimenēm ar bērniem zinātkāres centrā “Zili brīnumi” un ieskatīties elektrokartingu trases tapšanas procesā.

Liepājas izzināšanas brauciena mērķis ir atgādināt Latvijas tūroperatoriem un tūrisma aģentūru pārstāvjiem, ka Liepāja ir izcils ceļojuma galamērķis, lai to vēl vairāk, plašāk un biežāk iekļautu ceļotājiem piedāvātajos maršrutos. 

Liepājas iepazīšanas tūri Latvijas tūroperatoriem un tūrisma aģentiem organizē Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs sadarbībā ar Liepājas un apkārtnes tūrisma uzņēmējiem. Tādēļ sakām lielu paldies viesnīcām “Līva”, “Promenade Hotel”, “Europa City Amrita Hotel”, biedrībai „KGB”, “BlueShockBike” pārstāvjiem, naktsklubam “Fontaine Palace”, zinātkāres centram “Zili brīnumi”. 

Tāpat paldies “Piena muzejam”, viesu namam “Garīkas”, Aizputes Tūrisma informācijas centram un Aizputes vīna darītavai, restorāniem “Upe”, “Barons Bumbier’s” un “Tinto”, Liepājas Simfoniskajam orķestrim, koncertzāles “Lielais Dzintars” komandai,  kā arī visiem pārējiem, kas iesaistījās un palīdzēja Latvijas tūroperatoriem un tūrisma aģentūru pārstāvjiem iepazīt Liepāju no jauna.


Linda Punga

  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts