Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

20.12.2016

“Latvijas balzams” veikalu tīkls šogad renovējis un modernizējis 17 veikalus Latvijā

Kā informē “Latvijas balzams veikali” specializētā alkoholisko dzērienu veikalu tīkla vadītāja Viktorija Voičenko, uzņēmums šogad mērķtiecīgi attīstījies un investējis modernizācijā, kā arī atverot jaunus veikalus reģionos. Veikalu attīstībā šogad ieguldīti jau vairāk nekā 200 tūkstoši eiro.

Kopumā “Latvijas balzams veikali” tīklā šogad modernizēti 12 veikali un atvērti 5 jauni. 
Decembra mēnesī atvērts jauns veikals Liepājā un renovēts veikals Ogrē.

Decembra vidū darbu uzsācis outleta koncepta veikals Liepājā. Jāatzīmē, ka šis ir pirmais “Latvijas balzams veikals”, kas atvērts tirdzniecības centra telpās. LB veikalu tīkla vadītāja V.Voičenko atzīmē, ka katrā no pilsētām, kur tiek plānota jau esošā veikala modernizācija vai atvēršana no jauna, tiek izvērtēta esošā infrastruktūra un priekšrocības. 

“Veikals Ogrē līdz šim strādāja kā ikdienas koncepta veikals. Veicām kosmētisko remontu, uzlabojām veikala vizuālo izskatu un paplašinājām sortimentu, pārejot uz outleta konceptu, lai kļūtu konkurētspējīgāki un nodrošinātu pieejamas cenas vietējiem iedzīvotājiem,” stāsta V.Voičenko. 

Novembrī darbu sāka arī pirmais “Latvijas balzams veikali” outlets Pierīgā -  Piņķos. 

Veikals Piņķos ar kopējo platību 146 kvadrātmetri ir lielākais no visiem “LB Spirits&Wine Outlet” tīkla veikaliem. Tāpat kā citos ķēdes veikalos, tajā pieejami pasaulē zināmu zīmolu dzērieni par izdevīgām cenām un īpaši plašs vīnu sortiments. “Piņķi ir strauji augoša Pierīgas teritorija, taču vienlaikus infrastruktūra, tai skaitā tirdzniecības vietas, tajā vēl tikai attīstās. Ar šī veikala atvēršanu vēlamies nākt pretī saviem klientiem un vienlaikus dot savu pienesumu arī Piņķu infrastruktūras izaugsmē,’’ saka V.Voičenko. 

“Latvijas balzams veikali” specializēto tīklu veido 47 veikali Latvijā, 4 no kuriem ir premium koncepta veikali un 7 outlet koncepta veikali. Veikalu tīkls pieder SIA „Bravo” un ir daļa no „Amberb Beverage Group”, kas ir vadošā vīna un stipro alkoholisko dzērienu holdinga sabiedrība Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. “Latvijas balzams veikali” tīkls tika izveidots 1991.gadā. Veikalos iespējams iegādāties visus AS “Latvijas balzams” ražotos dzērienus, kā arī plašu importēto alkoholisko dzērienu klāstu un citus produktus.  


Laura Sarkanābola

  

Vēl ziņas

Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts