Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

27.05.2013

„Latvijas balzams” veikali: pavasarī patērētāji priekšroku devuši stiprajam alkoholam

Šajā pavasarī “Latvijas balzams” (LB) veikalos bija augsts pieprasījums pēc stiprajiem alkoholiskajiem dzērieniem - to pārdošana vidēji augusi par 11%, salīdzinot ar pārdošanas rādītājiem pagājušā gada attiecīgajā periodā. Populārākie dzērieni martā un aprīlī bijuši “Rīgas Melnais balzams”, degvīns “Latvijas oriģinālais”, brendijs “Bonaparte” un degvīns “3 Graudu”. 


Aukstais pavasaris, savukārt, ietekmējis pieprasījumu pēc  tradicionāli populārajiem dzirkstošajiem vīniem, kas pārdevušies mazāk. 

Pārdotāko alkoholisko dzērienu Top 7 pavasarī „Latvijas balzams” veikalos iekļuvuši arī importētie dzērieni: degvīns “Nemiroff  Delikat”, rums “Bacardi Oakheart” un viskijs “Tullamore Dew” 1 litra tilpumā, kurus pircēji pamatā iegādājušies cenu akcijas laikā.

Par 23% augusi pārdošana viskiju grupā un par 20% - konjaku grupā. Pieprasījums pēc vīniem audzis par 16%. “Rīgas Melna balzama” produktu pārdošana augusi par 12%,  savukārt, kokteiļu grupā vērojams 4% pieaugums, salīdzinājumā ar iepriekšējā gada pārdošanas rādītājiem.  

“Latvijas balzams” veikalu tīklu tirdzniecības vadītāja Daiva Koroševska stāsta, ka pagājušajā gadā uzsāktajās veikalu darbinieku apmācības ir devušas savus augļus - pārdevēji ir apguvuši jaunas zināšanas, paaugstinājuši savu kompetenci par piedāvāto produkciju un gatavi savās zināšanās dalīties ar veikalu pircējiem.

 “Esam uzsākuši jaunu tradīciju un kopš šī gada aprīļa piedāvājam regulāras vīnu degustācijas „Latvijas balzams” veikalā Vecrīgā, Audēju ielā 8, Rīgā, kuru laikā klienti var saņemt kompetenta pārdevēja padomu un reizē arī degustēt vīnus no mūsu plašā sortimenta,” stāsta Daiva Koroševska.

Šobrīd “Latvijas balzams” ir 50 firmas veikali Latvijā, kas pieder S.P.I Group uzņēmumam SIA “Bravo”.

 Tie veidoti pēc vienotas koncepcijas kā specializēti alkoholisko dzērienu veikali, ar pircējam viegli atpazīstamu veikala ārējo veidolu un vienotu standartu klientu apkalpošanā. Veikalos iespējams iegādāties visus AS “Latvijas balzams” Latvijas tirgum paredzētos dzērienus, kā arī dažādus importētos alkoholiskos dzērienus un citus pārtikas produktus.

Šogad atjaunotu izskatu un jaunas telpas ieguvis LB veikals Brīvības ielā 90, saglabājot esošo adresi un ieeju no Matīsa ielas..Dana Hasana

  

Vēl ziņas

Vegāniem draudzīga konditoreja
No Lisabonas līdz Tallinai – top pasaules pilsētas attālinātajam darbam
Aptaujā atklājās- hotdogs ir iecienīta ātrā uzkoda jauniešu vidū
17. Oktobris - 30. Oktobris Rudens Rīgas restorānu nedēļa
Starptautiskā dzērienu izstāde Wine & Gourmet Japan kļūs par ProWine Tokyo


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts