Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

21.08.2013

“Latvijas balzams” uzsāk sadarbību ar Krievijas alkoholisko dzērienu tirgus līderi

AS “Latvijas balzams” parakstījis sadarbības līgumu par savas produkcijas izplatīšanas tiesību piešķiršanu vienam no Krievijas vadošajiem alkoholisko dzērienu izplatītajiem “Synergy Import”. Uzņēmums ietilpst Krievijas alkoholisko dzērienu nozares vadošajā uzņēmumu grupā “Synergy”.

 Noslēgtā vienošanās paredz AS “Latvijas balzams” produktu importu un izplatīšanu Krievijā, tajā skaitā  “Rīgas Melnā balzama”, kas jau šobrīd atrodas kategorijas līderu trijniekā Krievijas tirgū.

“Krievija ir un paliks viens no prioritārajiem “Latvijas balzams” (LB)  produkcijas eksporta tirgiem, kurā saskatām attīstības un izaugsmes iespējas. Parakstot šo sadarbības līgumu, esam izvirzījuši pietiekami ambiciozus mērķus kā sev, tā mūsu partneriem no “Synergy” – līdz gada beigām plānojam, ar šo pieredzējušo partneru starpniecību, realizēt Krievijas tirgū vairāk nekā 16 tūkstošus dekalitru “Rīgas Melnā balzama”. 

Nākotnē apsveram paplašināt savu tirgus daļu, eksportējot arī citus stipros alkoholiskos dzērienus, tajā skaitā, vadošo zīmolu liķierus un degvīnu,” informē AS “Latvijas balzams” ģenerāldirektors Guntis Āboltiņš - Āboliņš. 

Uzņēmuma vadītājs uzsver, ka jaunais līgums nozīmēs ne tikai eksporta apjomu pieaugumu, bet arī kvalitatīvi jaunu pieeju mārketingam un patērētāju pieprasījuma izvērtēšanai, ko sagaidām no mūsu partneriem Krievijā. 

“Mūsu zīmolu “lokomotīves” Krievijas tirgū joprojām būs “Rīgas Melnais balzams” kā viena no vecākajām preču zīmēm Eiropā. Tomēr redzam potenciālu un iespēju augt arī degvīnu segmentā, aktīvāk pārdodot jaunāko LB degvīnu “Riga Black Vodka”, kā arī mūsu liķierus “Moka” un “Šarlote,” uzsver LB vadītājs G. Āboltiņš – Āboliņš. 

Kā liecina apkopotie dati par eksportu pirmajā pusgadā, LB Krievijā realizējis 18.5 dekalitrus alkoholisko dzērienu, kas ir par 56% vairāk nekā pirmajā pusgadā pērn. 2012. gadā tiešā eksporta apgrozījums LB sasniedza 7.9 miljonus eiro, neskaitot eksportu pēc “SPI Group” pasūtījuma, tajā skaitā ar Krieviju 1.2 miljonu eiro. Krievija ir otrs lielākais LB eksporta tirgus pēc Lietuvas.“Synergy Import” ģenerāldirektors Mihails Kaširins, parakstot sadarbības līgumu, uzsvēra, ka redz lielu potenciālu veidot abpusēji interesantu un auglīgu sadarbību starp nozares vadošajiem uzņēmumiem Latvijā un Krievijā. 

Pateicoties noslēgtajam sadarbības līgumam, “Synergy” sāks darbību vēl vienā daudzsološā importa stipro alkoholisko dzērienu kategorijā.

AS “Synergy” ir vadošais alkoholisko dzērienu ražotājs Krievijā. Uzņēmumam ir savs izplatīšanas tīkls, kas nodrošina maksimālu tirgus pārklājumu un daudzveidīgu produktu portfeli.

 Tajā atbilstoši tirgus prasībām, ir pārstāvēti zīmoli visās cenu kategorijās, sākot no vidējā līmeņa cenu kategorijas apakšas līdz pat ekskluzīviem un dārgiem dzērieniem. Uzņēmums pārstāv 15% no vietējā legālā alkoholisko dzērienu tirgus.

Uzņēmuma federālajā zīmolu portfelī ir augstākās kvalitātes premiālie degvīni “BELUGA”, “Veda” un “Myagkov”, vidēju cenu līmeņa degvīni “Belenkaya”, “Gosudarev Zakaz” un brendijs “Zolotoy Rezerv”. “Synergy” pārvalda 7 alkoholisko dzērienu rūpnīcas un vienu no lielākajām izplatīšanas platformām Krievijā.

“Synergy Import” ir ekskluzīvs izplatītājs Krievijā tādiem starptautiskiem alkoholisko dzērienu ražotājiem kā “William Grant & Sons” un “Camus”. Importēto dzērienu portfelis var lepoties ar tādiem zīmoliem kā “Glenfiddich”, “Grant”, “Tullamore Dew’, "Balvenie", “Camus”, “Chatelle”, “Milagro tequila”, “Hendrick s”, kuriem tagad pievienojas arī “Rīgas Melnais balzams”.

Pielikumā: foto no līguma parakstīšanas starp AS “Latvijas balzams” un “Synergy”. 
Dana Hasana


  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts