Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

15.09.2015

“Latvijas balzams” ražotie dzērieni saņem septiņas medaļas prestižā konkursā Ķīnā

AS “Latvijas balzams’’ (LB) ražotie dzērieni “Rīgas Melnais Balzams Element” un “Moka” kafijas liķieris saņēmuši dubultzelta medaļas vienā no prestižākajiem dzērienu nozares konkursiem Āzijā - “China Wine & Spirits Awards 2015” (CWSA 2015). Zelta medaļas ieguvuši  arī dzērieni “Rīgas Melnais Balzams Upeņu” un degvīns “Moskovskaya”, bet dzirkstošais dzēriens “Cosmopolitan Diva” un tā garšas variācijas saņēmušas trīs  sudraba medaļas. 
 

“Katra šāda starptautiska godalga ir augsts novērtējums “Latvijas balzams” ražoto zīmolu kvalitātei un arī unikalitātei.  Āzijas reģions ir viens no mūsu stratēģiskajiem eksporta virzieniem, kurā jau strādājam un godalgas lielākajā nozares konkursā “CSWA 2015”, kurā piedalījās vairāk kā pieci tūkstoši zīmolu,  noteikti palīdz “atvērt jaunas durvis” un augt Āzijas tirgos, kuros tiek augstu vērtētas kvalitātes tradīcijas un produkta dabīgums, kā arī inovācijas”, konkursa rezultātus vērtējot saka AS “Latvijas balzams” un “Amber Beverage Group” stratēģiskā mārketinga direktors Valters Kaže. 

“CWSA 2015” bija pieteikti 5 375 dzērienu zīmoli no 35 valstīm, kurus aklās degustācijas ceļā vērtēja 100 pazīstami neatkarīgi nozares profesionāļi, kas rūpīgi izvēlēti no 500 kandidātu loka.

Kafijas liķiera “Moka” augstie panākumi apliecina ka  Āzijā novērtē klasiskas vērtības un dabīgumu. “Moka” ir kafijas liķieris ar vairāk nekā pusgadsimtu  senām pagatavošanas tradīcijām, un tas izgatavots no augstas kvalitātes kafijas pupiņām, izmantojot klasisku kafijas liķieru receptūru.

Arī “Rīgas Melnā Balzama” līnijas dzērienu saņemtais dubultzelts un zelts  ir atzinība šim unikālais produktam, īpaši – tā mūsdienīgajām versijām arī gluži cita patērētāja skatījumā - Āzijas reģionā. 

Degvīna “Moskovskaya”  iegūtā zelta medaļa apliecina, ka šis 19.gs. beigās radītais zīmols ir dzīvotspējīgs un piesaista patērētājus arī šodien. 

Degvīns tiek ražots pēc klasiskās krievu tehnoloģijas, kas balstīa uz ūdens - spirta šķīduma filtrācijas caur kvarca smilšu un aktīvās ogles kolonnām. “Moskovskaya” lielākie eksporta tirgi ir Baltijas valstis, Kanāda, Spānija, Itālija un Portugāle. 

Sudraba medaļas ieguvušie dzirkstošie dzērieni – „Cosmopolitan Diva”, “Cosmopolitan Diva Citrus Fusion” un “Cosmopolitan Diva Berry Fusion” – ir vieni no jaunākajiem un inovatīvākajiem AS “Latvijas balzams” produktiem, kas radīti tieši eksporta tirgiem. „Cosmopolitan Diva” ir pirmais caur zeltu filtrētais dzirkstošais dzēriens pasaulē, kas tiek veiksmīgi eksportēts uz Ķīnu, Izraēlu, Lielbritāniju, Lietuvu un Igauniju. 

LB šī gada pavasarī ieguva četras medaļas arī vienā no prestižākajiem dzērienu nozares konkursiem ASV - „Wine & Spirits Wholesalers of America”. Dubultzeltu saņēma degvīns Moskovskaya, bet dzirkstošā vīna dzēriens “Cosmpolitan Diva” un degvīns “Amber Gold” ieguva sudraba medaļas.Dana Hasana

  

Vēl ziņas

Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts