Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

27.07.2020

Latvijas balzams ar ambicioziem mērķiem atsāk dzērienu ražošanu skārdenēs


Atsākot skārdeņu pildīšanas līnijas darbību, vadošais alkoholisko dzērienu ražotājs AS Latvijas balzams uzsāk Eiropā godalgotās limonādes Green Cola ražošanu Baltijas tirgum. Drīzumā uz šīs ražošanas līnijas jaunas variācijas iegūs tādi pazīstami zīmoli kā “Rīgas Melnais Balzams”, dzirkstošais dzēriens Cosmopolitan Dīva un degvīna zīmols Moskovskaya Vodka.

“Esam gandarīti, ka mūsu Grieķijas kolēģi no Green Cola International ir pozitīvi novērtējuši mūsu darbu, atjaunojot skārdeņu pildīšanas iespējas jaunā kvalitātē. Pēc atkārtotām tehnologu vizītēm, jaunu iekārtu iegādes un tehnoloģijas procesu pielāgošanas esam panākuši vienošanos ražot šo dzērienu tirgum, kas visstraujāk atgūstas pēc Covid-19 pandēmijas – Baltijas reģionam,” norāda AS Latvijas balzams valdes priekšsēdētājs Intars Geidāns.

Šī limonāde ir īpaši piemērota tiem cilvēkiem, kas izvēlas veselīgu dzīvesveidu, jo dzēriens nesatur pievienotu cukuru pretēji visā pasaulē populārajiem dzērieniem, kurā atrodams prāvs daudzums cukura. “Green Cola” limonādes patīkami saldeno garšu nodrošina stēvija jeb meduszāle, kas ir veselīgāka alternatīva esošajām limonādēm un būs īstā izvēle cilvēkiem, kas ikdienā vēlas samazināt cukura patēriņu.

“Šobrīd ražojam dzēriena oriģinālo kolas versiju, tomēr apsveram iespēju nākotnē paplašināt “Green Cola” līnijas klāstu, uzsākot arī apelsīnu un ķiršu limonādes ražošanu, kas gatavota no 20% dabīgas sulas un ir saldināta ar stēviju,” informē Intars Geidāns. Šīs līnijas dzērieni Baltijas tirgū ir pieejami jau vairākus gadus, kā arī tie ir atzinīgi novērtēti arī citās Eiropas valstīs; šogad Rumānijā un Bulgārijā zīmols ieguvis “gada produkta” titulu bezalkoholisko dzērienu kategorijā.

“Baltijas apjomu ražošana Latvijā mums nozīmē ražošanas apjomu un produktu daudzveidības palielinājumu, savukārt izplatītājiem – ātrāku loģistikas ķēdi,” stāsta Intars Geidāns. “Šobrīd jau ir apstiprināts nākamais projekts skārdenēs; rudenī plānojam uzsākt Rīgas Melnais Balzams kokteiļu pildīšanu. Tāpat notiek aktīvs jauno produktu izstrādes process, lai ieviestu ražošanā arī pasaulē populārā degvīna zīmola Moskovskaya Vodka un dzirkstošā dzēriena “Cosmopolitan Dīva” dzērienus skārdenēs ar zemāku alkohola saturu jeb ABV,” informē Intars Geidāns.

Akciju sabiedrība Latvijas balzams ir vadošais alkoholisko dzērienu ražotājs Baltijā ar tradīcijām bagātu vēsturi kopš 1900. gada. Uzņēmumam pieder divas alkoholisko dzērienu ražotnes Rīgā – stipro alkoholisko dzērienu ražotne un dzirkstošo vīnu un vieglo alkoholisko dzērienu ražotne. Latvijas balzams ir viens no Latvijas vadošajiem eksportētājiem – tā produkcija pieejama 180 pasaules valstīs, kā arī uzņēmums ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Latvijā. Kopš 2015. gada uzņēmums ir daļa no “Amber Beverage Group”.


Sabīne Rutka

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. TĀ PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.   

Vēl ziņas

Narvesen ievieš jauna koncepta tirdzniecības vietas degvielas uzpildes stacijās
Gardēžu tūrē aicina iepazīt Vidzemi
Riga Food 2021 viesistabā no 9.- 10. septembrim risinās Pavāru kluba Virtuves sarunas
Bērnam pieaug apetīte – ko iesākt?
Berlīnē notiks klātienes pasākums FRUIT LOGISTICA 2022


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts