Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

11.12.2014

„Latvijas balzams’’ apbalvo radošākos kolēģus ar Kunces balvu


Kopjot Eiropas senākā alkoholiskā dzēriena zīmola tradīcijas, mēs jau ceturto gadu svinam “Rīgas Melnā balzama” receptūras radītāja Abrahama Kunces dzimšanas dienu, sveicot kolektīva radošākos un inovatīvākos kolēģus ar īpašo Kunces balvu.

Šogad A.Kunces balvai tika izvirzīti 12 uzņēmuma darbinieki, no kuriem balsojuma rezultātā par radošākajiem 2014.gadā tika atzīta Aija Zablocka, uzņēmuma stipro alkoholisko dzērienu galvenā tehnoloģe, kuras ikdiena saistīta ar jaunu receptūru radīšanu, un Guntars Betlers, noliktavu loģistikas vadītājs, kura pārraudzībā ir kravu plūsmu apkalpošana. Īpašu atzinību no kolēģiem izpelnījās arī Mārcis Zdanovskis no noformēšanas ceha!

“Kunces dienu atzīmējam jau ceturto reizi, un ar katru gadu mums kļūst arvien grūtāk izšķirties, kuram no “Latvijas balzama” darbiniekiem šo balvu piešķirt, jo radošu ideju autoru mums netrūkst. Ideja par šādiem svētkiem mums radās pilnīgi nejauši, kā arī precīzu ‘’Rīgas Melna balzama’’ receptūras pioniera – aptiekāra Kunces - dzimšanas dienas datumu nezinām. Tādēļ pieņēmām, ka svinēsim to katru gadu decembra pirmajā piektdienā, un nu jau tā ir kļuvusi par tradīciju!” stāsta uzņēmuma komunikācijas vadītāja Dana Hasana.

Godinot izgudrotāja un arī sava veida alķīmiķa Kunces piemiņu, šajā dienā LB darbinieki tērpjas mistiķus un radošos garus raksturojošos violetos un purpura toņu tērpos.LB

  

Vēl ziņas

airBaltic kā viena no pirmajām lidsabiedrībām pasaulē izmēģinās IATA Travel Pass
Ēdiens līdzi ņemšanai: draudzīgs lietotājam, bet vai arī videi?
Pasažieru plūsma Eiropas lidostās 2020.gadā sarukusi līdz 1995.gada līmenim
Būtiski audzis videi nedraudzīgo vienreizlietojamo trauku un krūžu patēriņš
Uzņēmēju noskaņojums pagaidām neuzlabojas


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts