Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

16.05.2014

Latvijā tiks izveidota pirmā “Hilton Worldwide” viesnīca

Kolīdz Rīga ieguvusi kultūras galvaspilsētas statusu, tiek izziņota “Hilton Garden Inn Riga” izveide

Rīga, Latvija, 2014. gada 16 maijs – Latvijas viesiem drīz kļūs pieejama godalgotā zīmola “Hilton Garden Inn” viesmīlība, jo “Hilton Worldwide” izziņojis savu nodomu ienākt tirgū ar vidējā cenu līmeņa zīmolu valsts galvaspilsētā Rīgā. 

Plānots, ka 2016. gada sākumā SIA “D.N.H.” vadībā tiks pabeigta 139 viesistabu viesnīcas “Hilton Garden Inn Riga Valdemara” izveide Rīgā. Viesnīca piedāvās gleznainu skatu uz Vecrīgu, vietu, kas iekļauta “UNESCO” pasaules mantojumu sarakstā.

“Esam priecīgi pievienot Latviju mūsu strauji augošajam Eiropas galamērķu klāstam. Rīga tik tiešām ģeogrāfiskajā kartē ir novietota Eiropas kultūras galvaspilsētai pateicīgā vietā un nevarētu būt piemērotāks brīdis, lai nāktu klajā ar šo ziņu. 


Mēs ar nepacietību gaidām iespēju ceļotājiem piedāvāt jaunu standartu vidējā cenu līmeņa viesnīcu tirgū šajā plaukstošajā tūrisma galamērķī - Rīgā,” atklāj Adrians Kurre (Adrian Kurre), “Hilton Garden Inn” globālais vadītājs.

Ar savu pārsteidzošo dizaina koncepciju deviņstāvu torņa formā jaunuzceltā viesnīca būs pamanāms orientieris visiem ceļotājiem, kas iebrauks Rīgā no Kr.Valdemāra ielas puses – ceļa, kas savieno pilsētu ar starptautisko lidostu “Rīga”. Viesnīcas atrašanās vieta piedāvās optimālu pieejamību vēsturiskajai vecpilsētai, kas, tāpat kā Rīga, ir slavena ar savu daudzveidīgo arhitektūru.

Tāpat viesnīcas viesi varēs izmantot tuvējā Ķīpsalas starptautiskā izstāžu centra priekšrocības, kas ir lielākais šāda veida komplekss Baltijas reģionā. Izstāžu centrs lepojas ar vairāk nekā 10 tūkstošiem kvadrātmetru platību sanāksmes telpām un ir regulāra norises vieta dažādām izstādēm, konferencēm, kā arī izklaides pasākumiem, piemēram, izrādei “Les Miserables” un grupas “Def Leppard” koncertam. “Hilton Garden Inn Riga Valdemara” viesnīca atradīsies tieši pretī Latvijas Nacionālās bankas galvenajai mītnei. 

“Rīga ir pilsēta, kas pakāpeniski attīstījusies par ievērojamu biznesa un atpūtas galamērķi. Rīga atrodas lieliskā ģeogrāfiskajā vietā, lai piesaistītu gan tuvējos kaimiņvalstu ceļotājus, gan viesus no attālākām valstīm. Latvijas tūrisma iestāžu centieni, pozicionējot Latviju kā tikšanās un pasākumu norises vietu, ir vainagojušies ar panākumiem. Kampaņa “Meet: Riga” ir nesusi augļus, piesaistot arī “Hilton Garden Inn” viesu uzmanību,” atklāj Patriks Fitzgibons (Patrick Fitzgibbon), “Hilton Worldwide” vecākais viceprezidents.

Viesnīcas “Hilton Garden Inn Riga Valdemara” telpās visu diennakti būs pieejams restorāns un bārs, kā arī 140 kvadrātmetru liela platība sanāksmēm. 

Tāpat viesnīcas servisā būs pieejams gan bezmaksas Wi-Fi, gan 24 stundu piekļuve trenažieru zālei, biznesa centrs un uzkodu bārs. Apkalpošanas kultūra, kas radīta, domājot par aizņemtiem un mūsdienīgam ceļotājiem, ļāvusi “Hilton Garden Inn” iegūt pirmo vietu jaunākajā JD Power&Associates "Eiropas viesnīcu klientu apmierinātības pētījumā (2011).

“Viesnīca veidota, domājot par mūsdienīgiem biznesa ceļotājiem un tūristiem. Tajā apvienotas jaunākās tehnoloģijas ar mūsdienīgu dizainu un komfortu. Gaidām ar nepacietību iespēju Rīgas viesus iepazīstināt ar “Hilton Garden Inn”,” par jauno viesnīcu stāsta projekta vadītājs Rodnijs Sanders (Rodney Sanders).

Kā ierasts visās “Hilton Worldwide” viesnīcās, arī Rīgas viesnīcas viesiem būs iespēja nopelnīt “Hilton HHonors” punktus, iegūstot dažādas priekšrocības vairāk nekā 4000 viesnīcās visā pasaulē. “Hilton HHonors” ir vienīgā starptautiski atzītā viesnīcu lojalitātes programma, kas nodrošina dubultu ieguvumu, ļaujot par vienu un to pašu apmešanās reizi saņemt gan PINS PINS, gan Hilton HHonors PINS.


Par “Hilton Garden Inn”:
“Hilton Garden Inn” ir godalgots, augstākās klases, tomēr pieejams viesnīcu zīmols, kas nepārtraukti cenšas nodrošināt šodienas aizņemtajam ceļotājam visu, kas tam ir nepieciešams, esot ceļā – sākot no komfortablas “Garden Sleep System®” gultas līdz pat bezmaksas Wi-Fi interneta piekļuvei visos numuros. Neskatoties uz to, vai ceļš mērots darba vai personiskos nolūkos, “Hilton Garden Inn” piedāvā dažādas ērtības un pakalpojumus ceļotājiem, kas viesiem ļauj labi izgulēties, būt formā, gardi paēst un veiksmīgi strādāt, kamēr atrodas prom no mājām. Lai uzzinātu plašāku informāciju par mūsu atrašanās vietām visā pasaulē, apmeklējiet mājaslapu www.hgi.com vai news.hgi.com. 

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts